Oprogramowanie: Amaya

Amaya Gaming Group została założona w 2004 roku. Od pierwszych lat działalności aktywnie rozwijała się i poszerzała obecność na rynku gier hazardowych online. W 2012 roku Amaya kupiła Cryptologic i Cadillac Jack, znanych producentów oprogramowania. W tym samym roku na jej własność przeszła sieć Ongame. Później korporacja przejęła kilka innych znanych marek.

Najgłośniejszym wydarzeniem był zakup grupy Oldford, największego operatora pokera online, do którego należały PokerStars i Full Tilt Poker.

Amaya oferuje partnerom ponad trzysta gier online w różnych kategoriach. W jej portfolio znajduje się szeroki wybór klasycznych automatów do gier. A także gry w karty, gry planszowe, poker i natychmiastowa loteria. Firma produkuje również gry hazardowe dla urządzeń mobilnych, które można uruchomić na smartfonach i tabletach. Produkty firmy Amaya Gaming są licencjonowane przez rządy Wielkiej Brytanii, Malty, Gibraltaru, Wyspy Man i Alderney. 

Wśród najbardziej znanych gier firmy są: Oktoberfest, Pirate Treasure, Fortune Teller, Emerald Isle, Taxi, Berry Blast, Captain Nemo, Jenga.