Oprogramowanie: August Gaming

Firma August Gaming, która ogłosiła się wiodącym programistą i dostawcą oprogramowania rozrywkowego, została założona w 2015 roku w celu promowania gier online na rynek azjatycki dla kasyno online.

Gdzie są biura deweloper nie ujawnia. Jednak przedstawiciele firmy twierdzą, że w August Gaming pracują specjaliści z ponad 50-letnim doświadczeniem w hazardzie. Oprócz wydawania gier firma specjalizuje się w świadczeniu usług innym znanym dostawcom. Na przykład AG jest partnerem EveryMatrix. Zakres usług obejmuje rozwój gier w pełnym cyklu, obejmujących absolutnie wszystkie momenty, od matematyki po unikalną ścieżkę dźwiękową. Zasadniczo firma tworzy unikalne modele matematyczne.

Tematyczne azjatyckie automaty do gier dominują w portfelu firmy. Prawie wszystkie dotychczas wydane automaty obracają się wokół historii i mistyki Dalekiego Wschodu. Zdając sobie sprawę, że gracze uwielbiają różnorodność, August Gaming stara się ostatnio zdywersyfikować swoje portfolio. Jeśli chcesz poznać automaty tej firmy, graj za darmo w najbardziej popularnych gier: King Kong, Samurai Warrior, SuperFruit, Zhuge Liang.