Oprogramowanie: Betixon

Betixon jest stosunkowo nowym twórcą gier hazardowych dla kasyno online, który wszedł na rynek w 2016 roku. Firma z siedzibą na Seszelach stworzyła już ponad 30 automatów do gier i stała się producentem taniej platformy, która jest przeznaczona dla operatorów, którzy chcą stworzyć zakład hazardowy po najniższej cenie.

Główną ofertą dla operatorów jest platforma oprogramowania Betixon, na której znajduje się nie tylko oprogramowanie tej firmy, ale także produkty innych dostawców. Oprogramowanie firmy jest przeznaczone do integracji automatów stworzonych w technologii HTML5, a także zawiera wiele funkcji, które pozwalają obserwować czynniki behawioralne graczy, tworzyć turnieje gier online, tworzyć unikalne bonusy i wiele więcej.

Podobnie jak wielu nowicjuszy hazardu online, firma Betixon nie ma imponującego katalogu gier hazardowych. Dostawca zaczął aktywnie wydawać swoje gry online i przez 4 lata udało mu się stworzyć ponad 30 gier. Dość skromne portfolio, ale każdy slot, który jest obecny w nim jest w stanie zainteresować nawet najbardziej wymagającego użytkownika. 

W katalogu można znaleźć automaty, gry na Bitcoin, bingo, zdrapki, gry planszowe. Główny nacisk firmy kładzie się na automaty online. Główną cechą slotów dostawcy jest dostępność korzystnych bonusów (darmowe spiny, mnożniki na wygraną, symbole Wild i Scatter). Oto najlepsze gry hazardowe za darmo: Wild Wolf, Dragon Hunters, Golden Era, Sibyl.