Oprogramowanie: Big Time Gaming

Firma Big Time Gaming została założona w 2011 roku przez ekspertów w różnych aspektach hazardu, z dużym doświadczeniem w branży gier hazardowych. Zakres modeli oferowanych przez tego dewelopera, nie można nazwać bardzo obszerny, ale każda gra jest małym arcydziełem. Automaty do gier, gry planszowe i zręcznościowe z Big Time Gaming mają wyjątkową grafikę, liczne dodatkowe funkcje i niezwykle wygodny i przemyślany interfejs do szczegółów.

Deweloper oferuje kilka odmian popularnych gier, takich jak ruletka, blackjack z funkcją automatycznego naśladowania podstawowej strategii, doskonałe gry zręcznościowe z serii Reactors.

Osobliwością automatów tego producenta są mega-symbole, które zajmują kilka pozycji na ekranie. Ponadto, są one realizowane doskonałe rundy bonusowe, darmowe spiny, specjalne zdjęcia z zaawansowanych funkcji i wiele więcej, które od dawna urzeka graczy. Zapoznanie się z portfolio firmy można bezpiecznie zacząć od takich automatów wideo, jak Viking Quest, Danger High Voltage, Gold, Holy Diver, Donuts, Dragon Born, The Final Countdown.