Oprogramowanie: ELK Studios

Firma ELK Studios została założona w 2012 roku i specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych. Podczas tworzenia produktów deweloper wykorzystuje analizę matematyczną i wykorzystuje najnowsze technologie w dziedzinie programowania. Firma udziela gwarancji na wyjątkowe wrażenia w grach. Firmy uważają, że urządzenia mobilne są idealne do gier w casino online. Każdego roku coraz więcej fanów hazardu woli korzystać z elastyczności smartfonów i tabletów zamiast siedzieć przy komputerze.

Istnieją jednak pewne ograniczenia, jeśli porównamy gry mobilne z wersjami desktopowymi. Niektóre z nich to mniejsze rozmiary ekranu, stosunkowo mała wydajność i moc baterii. Aby zrekompensować niedogodności, firma obdarzyła swoje produkty korzyściami. Na przykład system nagród Game On jest aktywowany po 25 prawdziwych zakładach i daje możliwość otrzymania free spins. Bonus jest adaptacyjny do profilu hazardzisty, odpowiedni dla wszystkich typów klientów i zbudowany na złożonym modelu matematycznym. Ten program lojalnościowy nie tylko wzbudza zaufanie operatora, ale także nadaje rozgrywce dodatkową rozrywkę.

Do darmowej gry dostępne są najpopularniejsze automaty do gry: The Lab, Kaiju, Hidden, Poltava, Birthday!, Ivanhoe, Bloopers.