Oprogramowanie: Evoplay Entertainment

Firma EvoPlay Entertainment w 2003 roku założyła grupę przedsiębiorców, którzy wcześniej już w praktyce mieli do czynienia z rynkiem hazardowym. Dziś jest wiodącym twórcą gotowych rozwiązań B2B dla branży hazardowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas pracy deweloper zaprojektował kompleksowy produkt do zarządzania portalami hazardowymi.

Dziś korzysta z nich ogromna liczba operatorów na całym świecie, aby skutecznie i bezpiecznie dostarczać treści graczom. Z biegiem czasu firma przestawiła się na tworzenie gier. A po deweloper został zajęty przez pewien segment rynku, rozszerzył granice swojej działalności.

Obecnie zespół specjalistów rozwija się w następujących obszarach: wieloplatformowy CMS, kwestie finansowe kasyna, platformy do gier, analiza matematyczna gry, system retencji użytkownika, przyciągnięcie ukierunkowanego ruchu, obsługa klienta.

Zagraj za darmo w trybie demo, aby ocenić jakość hazardu tej firmy: Battle Tanks, Sindbad, Monster Lab, Prohibition, Robinson, Aeronauts.