Oprogramowanie: Fugaso

Firma Fugaso działa od 2001 roku i zajmuje się rozwojem oprogramowania dla branży hazardowej. Firma świadczy usługi w zakresie rozwoju i obsługi witryn o tematyce rozrywkowej w segmencie gier mobilnych i planszowych. Oprócz bezpośredniego tworzenia oprogramowania, firma udziela wskazówek dotyczących kierowania ruchu do witryn z grami, a także zwiększania lojalności ze strony aktywnych graczy. Deweloper obsługuje rynki polskie i zagraniczne.

Głównymi narzędziami, z których korzysta deweloper podczas tworzenia gier, są kreatywność i innowacyjne rozwiązania. Firma tworzy gry hazardowe na zamówienie według indywidualnych preferencji klientów. Bierze pod uwagę cechy kluczowego pomysłu klienta i pomaga znaleźć najbardziej udane rozwiązania, jednocześnie czyniąc automaty do gier tak funkcjonalnymi i atrakcyjnymi, jak to tylko możliwe. Gry hazardowe Fugaso mają takie funkcje jak joker, scatter, darmowe spiny, respiny, rozszerzające się symbole, gra o równych szansach, rundy bonusowe i dodatkowe funkcje nagród.

Możesz grać za darmo bezpośrednio w oknie przeglądarki, bez pobierania dodatkowego oprogramowania. Zagraj za darmo: Carousel, Cosa Nostra, Forro, Lagertha, Number One, Olympia.