Oprogramowanie: Gamevy

Gamevy — brytyjska firma z siedzibą w Londynie, założona w 2013 roku. Jest to małe studio zatrudniające nieco ponad dwudziestu pracowników: programistów, projektantów, artystów i specjalistów z innych dziedzin. Działa na licencji UK Gambling Commission (Brytyjskiej Komisji hazardowej). Gamevy hazardu są tworzone w technologii HTML5, co pozwala na ich uruchomienie w dowolnej przeglądarce. 

Gamevy bierze udział w największych forach, konferencjach i wystawach. Mimo młodego wieku firma zdążyła zdobyć kilka prestiżowych nagród. Wśród nich wygrana w kategorii Game to Watch na ICE Totally Gaming 2016.

Portfolio dewelopera nie można nazwać obszernym. Wiosną 2018 roku składał się z mniej niż trzydziestu modeli, ale wszystkie są interesujące dla fanów oryginalnych gier hazardowych. Wiele z nich znajduje się na styku gatunków. Na przykład SpinLotto posiada elementy automatu do gier i loterii. Wszystkie gry hazardowe oferowane są w wersji mobilnej przystosowanej do uruchamiania na smartfonach.

W wielu modelach wynik losowań zależy nie tylko od generatora liczb losowych, ale także od działań użytkownika. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność skill based games, czynnik ten można uznać za ważną zaletę.