Oprogramowanie: Gamomat

Gamomat to niemiecka firma działająca od 2008 roku. Dostawca oferuje oprogramowanie do kasyno lądowego i internetowego. Deweloper specjalizuje się w produkcji automatów do gier, jackpotów i systemów bonusowych, które są opatentowanymi koncepcjami.

Produkty Gamomat licencjonowane przez rząd niemiecki, Departament hazardu Malty i Komisję Hazardową Isle of Man. Oprogramowanie firmy jest certyfikowane przez niezależne laboratorium BMM. Niezależni audytorzy potwierdzają uczciwość działania generatora liczb losowych używanego w grach producenta.

Kolekcja automatów do gier zawiera gry hazardowe, w których ujawniono dość interesujące tematy. Niektóre z nich są powszechnie znane publiczności (na przykład poszukiwanie skarbów w ruinach starożytnego Egiptu), inne są bardzo oryginalne. Gry mają pięć rzędów i różne funkcje: Joker, scatter, darmowe spiny, bonusy i dodatkowe nagrody. Cechą charakterystyczną automatów Gamomat są dwie odmiany gry na podwojenie. Możesz odgadnąć kolor karty lub poruszać się po schodach. Wszystkie gry działają w trybie demozagraj za darmo: Beautiful Nature, Black Beauty, Crystal Ball, King Queen.