Oprogramowanie: Genesis Gaming

Producent oprogramowania do kasyno online Genesis Gaming ma siedzibę w epicentrum świata hazardu — w Las Vegas. Ma też biura w Vancouver i Londynie. Początkowo firma tworzyła gry dla kasyn lądowych, ale nieco później zmieniła się jej polityka — firma przeniosła się do tworzenia oprogramowania dla klubów internetowych.

Obecnie w katalogu dostawcy znajduje się ponad 150 gier. Ważnym faktem jest to, że przy zwiększonej wydajności jakość automatów do gier nie cierpi. Hazard urzeka piękną grafiką i dobrymi efektami dźwiękowymi. Każda gra online jest dostępna na telefonach komórkowych i tabletach. Wiele automatów ma takie opcje, jak jackpot, rundy bonusowe, symbole Scatter i Wild.

Ważne jest, aby wiedzieć, że deweloper produkuje gry hazardowe dla wielu renomowanych marek. Rozrywka hazardowa firmy można zobaczyć w wielu instytucjach na świecie, tylko po włączeniu zostanie wyświetlone logo innego dostawcy. Spróbuj gry hazardowe za darmo: Olympus, Bloodlines, Orion, Robyn, Birds, Galapagos Islands.