Oprogramowanie: Igaming2go

Firma iGaming2go pojawiła się na Słowacji w 2007 roku. Firma rozwija gry hazardowe wyłącznie na smartfony. Platforma zapewnia maksymalną elastyczność, która jest niezbędna przy jednoczesnym użyciu wielu programów. Pozwala to graczom casino online wybrać najlepszą dostępną rozrywkę od różnych dostawców. Początkowo firma tworzyła gry online na iPada i iPhone’a. Deweloper wykorzystał kolorową grafikę i wyrafinowane animacje, wysokiej jakości efekty dźwiękowe. Do końca 2012 roku aplikacje zostały zoptymalizowane pod kątem Androida i WM.

Najpierw cracz wchodzi do systemu i kliknie link automatu do gier, teraz operator platformy przesyła to żądanie do serwera firmy. Po sprawdzeniu wiadomości użytkownik uzyskuje dostęp, stawia zakłady i zaczyna grać. Bilans gracza jest aktualizowany w czasie rzeczywistym. Gdy gracz obstawia zakład, iGaming2go generuje losowy wynik i określa wygraną lub przegraną. Dane są następnie przekazywane operatorowi w celu weryfikacji i potwierdzenia transakcji. 

Firma iGaming2go w tej chwili koncentruje się wyłącznie na automatach do gier. Obecnie firma ma około 10 różnych gier, w tym wersje 3D i interfejsy dwuwymiarowe. Gry mają najlepsze efekty graficzne. Istnieją różne formaty rozrywki, w tym klasyczne automaty owocowe, które mają pięć rzędów i kilka linii wygrywających, bonusy, symbole Wild i Scatter