Oprogramowanie: Intervision Gaming

Intervision Gaming produkuje rewolucyjne, najwyższej klasy produkty do gier dla lokali naziemnych i kasyno online. Ta firma oferuje gry hazardowe z piękną grafiką, a także ma na celu maksymalne zaspokojenie potrzeb graczy. Producent szczyci się tym, że jego automaty do gier stały się bardzo poszukiwane, a wszystko to dzięki utalentowanym pracownikom Azji, Europy, Ameryki Łacińskiej, RPA, Ameryki Południowej.

Firma stara się zdobyć dobrą reputację i stać się uznanym dostawcą światowej klasy, który produkuje wysokiej jakości oprogramowanie. Kierownictwo firmy uważa, że ich główną misją jest tworzenie rewolucyjnych gier online, w których użytkownicy będą zainteresowani grą.

W tej chwili w katalogu firmy znajduje się ponad 25 rozwiązań, a główną częścią są automaty do gier. Gry mają ciekawy temat — na przykład, Dziki Zachód, Kultura Azji, przygody, Mistycyzm. W większości przypadków firma korzysta z grafiki 2D. Połączenie dobrej grafiki, przyjemnego dźwięku, dynamicznych filmów i korzystnych bonusów — tak można scharakteryzować dowolną maszynę firmy. Ponadto Intervision Gaming ma gry z jackpotami, bingo.