Oprogramowanie: iSoftBet

iSoftBet — jeden z najbardziej popularnych producentów oprogramowania dla zakładów hazardowych. Firma ta pojawiła się w Londynie w 2010 roku i zaczęła się bardzo szybko rozwijać. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 pracowników, którzy opracowali ponad 400 gier. W katalogu firmy można znaleźć produkty, które są obecne w kasynach mobilnych i internetowych najbardziej znanych operatorów. Wszystkie rozrywki hazardowe dostawcy są licencjonowane przez regulator Hazardu Alderney, co potwierdza ich maksymalną uczciwość. Użytkownicy mogą być pewni, że wyniki rozgrywki będą poprawne w 100%.

iSoftBet tworzy nie tylko automaty — produkuje także gry planszowe i karciane (np. video poker, ruletka, blackjack, baccarat, Punto Banco). Główną część portfela zajmują automaty, a większość z nich jest dostosowana do wszystkich urządzeń. 

Większość gier online jest wyposażona w 5 bębnów, ponieważ są one najbardziej wygodne do realizacji funkcji bonusowych. Automaty z tej firmy mają dużą liczbę dodatkowych opcji — darmowe spiny, rundy bonusowe i gry podwojenie. Oto najbardziej znane opracowania: Basic Instinct, The Warriors, Rango.