Oprogramowanie: Leander Games

Firma Leander Games opracowuje oprogramowanie, automaty do gier i gry stołowe dla kasyno online. Firma powstała w 2008 roku, a jej główna siedziba znajduje się na Bahamach. Wszystkie produkty producenta są licencjonowane jednocześnie przez dwa regulatory — Wielką Brytanię i Alderney. Firma używa tylko poprawnych generatorów liczb losowych.

Obecnie w katalogu dostawcy znajduje się 50 automatów do gier i gier planszowych. Inna firma stworzyła własną platformę LeGa, którą można pobrać na swoje urządzenie lub użyć w trybie online. Ten dostawca wielokrotnie otrzymał nagrodę jako najlepszy twórca automatów do mediów społecznościowych — firma 6 razy otrzymała tę nagrodę na wielu znanych wystawach.

Prawie wszystkie gry hazardowe tej firmy mają opcje bonusowe, Wild, Scatter, darmowe spiny. Automaty do gier pozostawiają przyjemne wrażenie swoim wyglądem, różnorodnością rozgrywki. W portfolio można znaleźć gry o wysokiej i niskiej zmienności. RTP waha się od 94% do 97%. Każdy gracz może odebrać coś własnego. Najbardziej udane opracowania: MegaDeath, Dolly, Taxi.