Oprogramowanie: Mr. Slotty

Mr. Slotty jest twórcą oprogramowania do gier dla kasyno online. Firma ma siedzibę w Wilnie na Litwie. Firma została założona w 2013 roku przez dwóch doświadczonych graczy. Programista należy do Loberta UAB (Litewskie studio internetowe). Obecnie portfolio deweloperów składa się z ponad 40 gier zbudowanych w oparciu o HTML5, co pozwala na uruchamianie dowolnych gier zarówno na smartfonach i komputerach.

W automatach dostępne są specjalne symbole, darmowe spiny, bonusy tematyczne, wypłaty nagród, gra o równych szansach i inne opcje rozgrywki. Niektóre modele mają niestandardowy projekt i inne oryginalne cechy. Gry Mr. Slotty charakteryzują się wyjątkową jakością grafiki w formacie Full HD. Ważnym plusem jest przejrzysty interfejs z logicznym systemem sterowania i minimalną liczbą napisów na panelu.

Katalog rozrywki składa się z automatów do gier z pięcioma rzędami i 25 liniami wypłat. Technicznie rzecz biorąc, różnią się one tylko grafiką i efektami animacji. Gracz ma możliwość zwiększenia kwoty wygranej za pomocą Wild, dostać darmowe spiny, wziąć udział w rundzie bonusowej. Niektóre gry mają tryb Gamble, który pozwala na natychmiastowe podwojenie wygranej. Wypróbuj dowolną grę w trybie swobodnym: Fruits, Meme Faces, Troll Faces.