Oprogramowanie: Nyx Interactive

Nyx Interactive jest jednym z najlepszych dostawców oprogramowania do kasyno online. Dostawca wyprodukował około 600 automatów do gier i współpracuje z 200 dużymi operatorami. Działalność producenta rozpoczęła się w 2006 roku — wtedy powstał system partnerski NYX OGS. Po 5 latach do składu firmy dołączyły 3 firmy OnGame, Chartwell Technology, Cryptologic. Następnie dostawca podpisał kilka lukratywnych kontraktów i rozpoczął współpracę z PokerStars.

Oprogramowanie Nyx Interactive jest cenione przez użytkowników ze względu na wysoką jakość grafiki, fascynujące historie, korzystne bonusy. Średni RTP wynosi 96%. Większość gier jest obdarzona dużą zmiennością — oznacza to, że automaty do gier dają rzadkie, ale imponujące nagrody.

Funkcja SuperBet umożliwia kupowanie płatnych opcji, takich jak darmowe spiny lub mnożniki na wygraną. Dzięki bonusom A-Play gracze mogą wybierać pomiędzy dużą liczbą darmowych spinów lub wielkością mnożników. Opcja Up Wild pozwala na ponowne uruchomienie kołowrotków, na których nie ma dzikich symboli.

Nawet producent ma duży wybór zdrapek, bingo, krzyżówek i piramid, które są poszukiwane przez graczy. Loterie są dostosowane do różnych rynków i marek.