Oprogramowanie: PariPlay

PariPlay Ltd jest programistą na najwyższym poziomie, kreatywnym i wydajnym. Firma powstała w 2008 roku, ale licencję na dystrybucję produktów na całym świecie firma otrzymała 13 kwietnia 2011 roku. Deweloper tworzy gry hazardowe o stałych stawkach. W tym celu wykorzystuje się zaawansowaną technologię, unikalny design i wieloletnie doświadczenie.

PariPlay wyróżnia się na tle konkurencji szybkim tempem rozwoju, świeżym podejściem i chęcią zapewnienia wysokiej jakości. Oprogramowanie jest licencjonowane i regulowane przez Komisję Nadzoru hazardowego Isle of Man. Oprócz realizacji własnych pomysłów firma zajmuje się tworzeniem gier na zamówienie. Niedawno deweloper nawiązał współpracę z amerykańską firmą Majesco Entertainment, która umożliwiła otwarcie nowych obszarów dystrybucji produktów.

Firma PariPlay zapewniła sobie szybkie wejście na rynek dzięki zdrapkom. Później deweloper zaczął produkować aplikacje bingo, gry loteryjne, gry planszowe dostosowane aplikacje na urządzenia mobilne, w tym automaty do gier. Firma skupiła się na efektach audio i wizualnych. To daje jej dużą przewagę nad konkurencją. Na pewno cieszyć się takie darmowe gry: Joker Joker, Jack In The Box, Phoenix Gold, Luxor, Gallantry.