Oprogramowanie: Play'n GO

Play’n GO — szwedzki programista oprogramowania dla zakładów hazardowych. W portfelu firmy znajduje się ponad 100 gier online. Ponadto firma oferuje usługę «kasyno pod klucz». Działalność dostawcy rozpoczęła się w 2004 roku, a jego główna siedziba znajduje się w Växjö. Firma działa bardzo ciężko — w 2016 roku stworzyła ponad 15 automatów wideo i podpisała około 20 umów partnerskich z renomowanymi instytucjami. 

W tej chwili w katalogu firmy jest ponad 100 gier, a wśród nich jest: loterie (arkady i bingo), gry planszowe (blackjack i poker). W portfolio maszyn znajdują się modele z 3 i 5 rzędami. Każdy slot jest wyposażony w trójwymiarową grafikę i dobre szczegóły elementów. Urządzenia mają symbole Wild, symbole Scatter i bonusowe. Z bonusów są darmowe spiny, powtarzające się spiny, poziomy bonusowe. W niektórych opracowaniach można znaleźć ryzyko gry podwojenie. Praktycznie w każdym automacie użytkownicy mogą zatrzymać bębny, aby szybko przejść do następnego spinu. Jeszcze w asortymencie Play’n GO znajdują się automaty bez dodatkowych funkcji.

Prawie wszystkie automaty ma tryb demo, który pozwoli ci grać za darmo. Wypróbuj najciekawsze gry: Book of Dead, Fire Joker, Hugo, Golden Ticket, Contact, Demon, Troll Hunters.