Oprogramowanie: Quickfire

Platforma do gier Quickfire jest własnością firmy Microgaming i w zasadzie jest to jej mini kopia. Do tej pory portfolio platformy zawiera ponad czterysta różnych tytułów dla kasyno online. Jest to hazard, poker, gry planszowe i gry scratch, bingo. Warto zauważyć, że zakres gier online na tej platformie stale rośnie, a dziś gracz, który będzie grać na platformie Quickfire, będzie mógł wypróbować różne automaty i gry od zupełnie innych producentów.

Jedną z zalet placu zabaw jest progresywny jackpot. Wszystkie automaty są podłączone do jednego centrum. Gra toczy się w trybie online na całym świecie z zbiorczym systemem zakładów, który powstaje w jackpota. Zwycięzca otrzymuje marzenie wielu graczy – cały zgromadzony kapitał.

Funkcja Quickfire w wszechstronności, łatwo integruje się z пrami innych producentów. Microgaming wyraził chęć współpracy ze wszystkimi dostawcami gier hazardowych, którzy chcą tworzyć gry na platformie Quickfire, na co wiele firm odpowiedziało i zawarło umowę z odnoszącym sukcesy dostawcą.