Oprogramowanie: Quickspin

Quickspin to szwedzkie studio, które opracowuje innowacyjne automaty wideo. Firma została założona w 2011 roku przez byłych dyrektorów znanych programistów NetEnt i Unibet. Dzięki posiadanemu doświadczeniu kierownictwu szybko udało się odróżnić firmę i stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek. Najsilniejszą stroną firmy jest jej zespół złożony z wyspecjalizowanych specjalistów, którzy z miłością odnoszą się do hazardu.

W tej chwili deweloper wypuszcza produkty na rynek online i społecznościowy. Quickspin dba o interesy graczy. Uwzględniane są wszystkie aktualne wymagania grupy docelowej, co pozytywnie wpływa na rozwój firmy.

Automaty do gier wyróżniają się doskonałą grafiką, żywymi animacjami i fantastycznymi efektami dźwiękowymi, które sprawiają, że cała rozgrywka jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe. Obecnie automaty są głównym kierunkiem. Ale są też oznaki, że deweloper przygotowuje się do wydania innych gier kasynowych. Takich jak ruletka, poker, blackjack, baccarat i inne. Zagraj za darmo w Mayana, Treasure Island, Phoenix Sun, Supernova, Beowulf, Firestorm.