Oprogramowanie: Red Tiger Gaming

Red Tiger Gaming to brytyjska firma zajmująca się tworzeniem automatów do gier hazardowych. Została założona w 2014 roku i jest jednym z ich najbardziej obiecujących nowych producentów oprogramowania dla kasyno online. Ze względu na to, że na czele firmy stoją doświadczeni specjaliści, którzy mieli duże doświadczenie w tej dziedzinie działalności, zaczęła szybko się rozwijać, zawierając umowy partnerskie z wybitnymi operatorami i dostawcami.

Sprzedawca nie robi automatów z progresywnymi jackpotami, ponieważ uważa, że są one mniej opłacalne dla graczy, ponieważ rzadko rozdają duże nagrody. Wszystkie produkty producenta są tworzone w formacie HTML5, dzięki czemu są dostępne we wszystkich typach systemów operacyjnych. W tej chwili w katalogu firmy znajduje się około 100 automatów. W tworzeniu automatów uczestniczą nie tylko programiści, ale także psychologowie, którzy pomagają tworzyć ciekawe funkcje, które przyciągną hazardzistów.

Spośród wszystkich gier najbardziej znane są: God of Wealth, Phoenix, Three Kingdoms, Rocket Men, Blue Diamond, Three Musketeers, Masquerade.