Oprogramowanie: Spinomenal

Firma Spinomenal rozpoczęła działalność na rynku gier online od 2014 roku i w krótkim czasie udało się zrobić ponad 100 automatów do gier. Produkty dostawcy są najbardziej znane w Azji, Europie, WNP i Ameryce Łacińskiej.

Producent pozycjonuje się jako innowator w dziedzinie iGaming i twierdzi, że przyszłość kryje się za formatem HTML5. Dostawca tworzy ciekawe gry hazardowe z unikalnymi tematami, dokładnie badając potrzeby publiczności. Jedną z głównych zalet firmy jest rozwój szybkich automatów do gier. Oznacza to, że gry online firmy działają poprawnie nawet przy słabym połączeniu z Internetem, dzięki czemu produkty dewelopera są bardzo poszukiwane w regionach, w których słaba komunikacja.

Wszystkie rozrywki hazardowe dostawcy mają doskonałą grafikę trójwymiarową, piękne efekty specjalne i ciekawy akompaniament muzyczny. Z bonusów w automatach są respiny, darmowe spiny, jackpoty i wiele innych. Fabuła automatów jest oryginalna, dzięki czemu hazardziści mogą cieszyć się nietypowymi historiami. Ciesz się i ty — zagraj za darmo w wersji demo: Summer Splash, Year Of The Rat, 4 Horsemen, Wish list.