Oprogramowanie: Sthlm Gaming

STHLM Gaming jest twórcą automatów wideo do kasyno online z siedzibą w Sztokholmie (Szwecja). Firma powstała w 2016 roku, a jej pierwszy automat do gier powstał rok później.

W roli dyrektora generalnego firmy wystąpił Jonas Bystrem — wcześniej pracował w firmie NetEnt. W 2018 r. dostawca zawarł umowę partnerską z Relax Gaming, która dała mu dostęp do platformy Silver Bullet — umowa ta pozwoliła STHLM Gaming wejść do publicznej wiadomości i zacząć przyciągać więcej użytkowników. Firma planuje wydać co najmniej 10 automatów do gier w 2020 roku.

Graficzny interfejs automatów do gry nie jest przeciążony zbędnymi elementami, co upraszcza rozgrywkę dla graczy. Firma kładzie nacisk na hazard o dużej zmienności — co oznacza, że jego automaty wypłacają duże nagrody, ale z mniejszą częstotliwością niż automaty o niskiej dyspersji.

Oprogramowanie dostawcy jest tworzone w technologii HTML5. Bez względu na to, czy grasz na telefonie z małym wyświetlaczem, czy na komputerze z dużą rozdzielczością – obraz będzie wyświetlany równie dobrze. Firmy hazardowe obsługują najbardziej popularne waluty i są dostępne w 20 językach. Najpopularniejsze gry na pieniądzeVan Gogh i Sunset.