Oprogramowanie: True Lab

True Lab została uruchomiona w 2016 roku przez kilku profesjonalistów doświadczonych w marketingu i projektowaniu gier. Dziś zespół jest zróżnicowany i zbudowany wokół talentów cenionych ponad wszystko. 

Opracowując automaty do gier, pracownicy True Lab zwracają uwagę na wszystkie kluczowe aspekty: projekt, fabułę, postacie, funkcje rozgrywki, możliwości interfejsu i tak dalej. Gry na pieniądze poświęcone są różnorodnym tematom i mają niezwykłe premie, oryginalne symbole, fascynujące systemy naliczania wypłat i regulowane parametry. W portfolio firmy znajdują się maszyny do gier z grafiką 2D i 3D. Najnowsze nowości oferowane są również w wersjach mobilnych dla urządzeń z systemem iOS i Android. Gry hazardowe są licencjonowane przez kilka regulatorów gier hazardowych i certyfikowane przez niezależne organizacje audytorskie. 

Rozwój firmy True Lab zachwyca oryginalnością swoich fabuł i bogactwem funkcji gier, które wykraczają daleko poza klasyczne automaty. Tak, nowa gra Victoria Wild jest wysoki lot twórczej myśli, odzwierciedlając wszystkie tajemnice i tajemnice świata pustyni. Wypróbuj tę i inne gry za darmo: Pirate Bay, Mining Factory, Chain’s Code.