Oprogramowanie: Yggdrasil

Yggdrasil to producent gier hazardowych z siedzibą na Malcie i Gibraltarze. Organizacja jest dość młoda, ale już udało się odnieść sukces na rynku. Produkty firmy stały się popularne kilka miesięcy po ich uruchomieniu w 2013 roku. Przyczyniło się to do wysokiej jakości treści, a także adaptacji gier na urządzenia mobilne.

Firma specjalizuje się w opracowywaniu loterii i innych rodzajów rozrywki hazardowej. Gry i platforma Yggdrasil opierają się na wysokiej jakości i szerokiej gamie produktów. Katalog zawieri zdrapki, keno, lotto, jackpoty, automaty i aplikacje na smartfony i tablety. 

Jedną z największych innowacji Yggdrasil jest z pewnością technologia iSense Mobile Web Apps dla urządzeń z systemem Android i iOS. Jest to część interaktywnej ekskluzywnej rozgrywki, której istotą jest zastosowanie Swipe — aby odsłonić zawartość ukrytych elementów biletu na loterię (zdrapki), musisz jechać po polu, a nie klikać na poszczególne sektory.

Zagraj za darmo w najbardziej popularnych gier tej firmy: Doubles, Super Heroes. Nirvana, Seasons, Bicicleta, Incinerator, Power Plant, Magic Mushrooms.