Gracze nazwali cechy dobrego kasyna online

Szybkie dokonywanie płatności i otrzymywanie bonusów są głównymi kryteriami jakości kasyn online. Są to wyniki ankiety przeprowadzonej przez jedną z wirtualnych instytucji hazardowych wśród swoich klientów.

Wyniki badania pokazują, że wybór strony z hazardem jest najbardziej dotknięty obecnością w kasynach online dużej liczby usług płatniczych, a także przemyślaną Polityką lojalnościową.

Użytkownicy kasyn online lubią osobiste bonusy VIP, które administracja instytucji oferuje stałym klientom. Ale najczęściej gracze z niezadowoleniem odnoszą się do nadmiernej grywalizacji witryn z hazardem. Paradoks polega na tym, że takie programy są opracowywane właśnie po to, aby bardziej zaangażować użytkowników w rozgrywkę i zwiększyć poziom lojalności klientów wobec marki.

Badanie graczy pokazuje, że fani rozrywki online nie chcą zajmować się skomplikowanymi zasadami uzyskiwania statusów, poziomów, specjalnej waluty. Akcje o przejrzystych warunkach cieszą się znacznie większą popularnością i działają lepiej, aby stworzyć pozytywny wizerunek instytucji.