Jak wybrać interesujący slot

Teraz istnieją setki gier z różnych stylów i mechaniki. Ale dla początkujących jest to trudne do podjęcia decyzji i wybrać odpowiednią grę. Nie jest możliwe przetestowanie wszystkich automatów do gry. Na szczęście nie jest to konieczne. Istnieje kilka sposobów na znalezienie odpowiedniej maszyny.

Szukaj wśród najpopularniejszych

Zobacz, w co grają inni użytkownicy. Prawdopodobieństwo, że tobie też się spodoba jest bardzo wysokie. Istnieją sloty, które pozostają popularne przez kilka lat. Na przykład, te pięć gier są znane dla większości doświadczonych graczy.

  • Starburst,
  • Bonanza,
  • Book of Dead,
  • Gonzo’s Quest,
  • Immortal Romance.

[aces-games-1 items_number=”4″ external_link=”1″ category=”” items_id=”2584, 4416, 4427″ columns=”4″ order=”ASC” orderby=”name” vendor=”” title=”Demo”]

Ratingi slotów

Inną świetną opcją są tematyczne rankingi slotów. Selekcje mogą być poświęcone świętom, wydarzeniom w branży hazardowej lub powstać z podobnych gier. Zazwyczaj rankingi są tworzone na podstawie głosowania graczy. Na przykład, głosowanie na CasinoGrounds i Bigwinboard wyłoniło jednego zwycięzcę na rok 2020 — Money Train 2 od Relax Gaming.

Wyszukiwanie gier według cech

Jeśli szukasz automatu do gry na własną rękę, to zwróć uwagę na kilka szczegółów. 

RTP. Im wyższy wskaźnik, tym więcej średnio maszyna zwraca pieniędzy zwycięzcom. Należy pamiętać, że w różnych kasynach RTP tej samej gry może być inne. Dlatego zawsze sprawdzaj wskaźnik.

Dyspersja. Wrażenia z gry nie zależą od fabuły, RTP czy rund dodatkowych, ale przede wszystkim od zmienności. Cechę tę można nazwać poziomem ryzyka. Im wyższy jest ten wskaźnik, tym bardziej ryzykowna jest gra, ponieważ wygrane padają mniej równomiernie. Niski wskaźnik oznacza, że wypłaty będą stosunkowo równe. A maksymalna wygrana nie będzie się zbytnio różnić od minimalnej.