Microgaming dodaje latynoamerykański smak z Neko Games

Firma Microgaming ogłosiła umowę o wyłącznej dystrybucji z Neko Games, obiecującym studiem projektowania i rozwoju gier z siedzibą w Buenos Aires w Argentynie. Specjalizująca się w tworzeniu gier o tematyce latynoskiej, Neko Games wykonuje misję tworzenia ekscytujących nowych gier bingo, które przekształcają prostą mechanikę w wciągającą rozgrywkę.

Pierwszy tytuł studia, Super Showball, to brazylijska 90-ballowa gra wideo inspirowana tradycyjną grą Showball bingo. Zapewniając akcję o średniej i wysokiej zmienności w przyjaznym dla urządzeń mobilnych formacie, Super Showball łączy kultowe elementy gry bingo z nową i unikalną mechaniką gry, w tym funkcją mystery prize i nagrodą jackpot 4000 X.

Super Showball działa na żywo na platformie agregacji treści Microgaming od 26 maja 2020 r., dołączając do setek nowych gier dodawanych przez cały rok przez zróżnicowaną listę ekskluzywnych niezależnych studiów i partnerów dostawców treści.

Co czeka graczy

Leon Thomas, Dyrektor Handlowy Microgaming powiedział, że spodziewa się graczy:

Gry wideo Bingo są szczególnie popularne w Latham, a zespół Neko Games wykonał ogromną pracę z debiutanckim tytułem Super Showball. Cieszymy się, że możemy powitać Studio na naszej platformie agregacji treści i czekamy na współpracę z nimi w celu dalszej dywersyfikacji naszego portfolio dla klientów Microgaming na całym świecie.