Microgaming wyprzedził NetEnt na wirtualnych wyścigach

Pole gry nowego gniazda wideo znajduje się na statycznym tle z wizerunkiem toru wyścigowego. Atmosfera konkursów na żywo jest tworzona przez efekty dźwiękowe. Wysoko płatnymi symbolami są ikony z jeźdźcami na czerwonym, niebieskim i fioletowym tle, a także portret komentatora zawodów. Główną cechą pięciobocznego automatu do gry, podobnie jak w przypadku Book of Oz, jest możliwość płatnego ponownego uruchomienia poszczególnych bębnów, aby stworzyć kombinacje nagród. Koszt ponownego obrotu jest wskazywany pod matrycą Respin na dole każdego bębna i jest określany na podstawie wartości najdroższej kombinacji, która może się rozwinąć po aktywacji funkcji.

W grze zachowała się cecha charakterystyczna dla automatów do książek. Scatter i wild są reprezentowani przez pojedynczy symbol-książkę w złotej okładce. W przypadku 3, 4 lub 5 symboli scatter aktywowany jest mnożnik, który zwiększa stawkę o 2, 20 lub 200 razy. Taki zestaw aktywuje również 10, 12 lub 25 darmowych spinów.

Przed rozpoczęciem darmowych spinów losowo wybierany jest standardowy symbol, który rozszerza się w grze bonusowej. W przypadku nisko płatnych symboli (10, J, Q, K, a) funkcja jest aktywowana po upuszczeniu trzech ikon, dla wysoko płatnych – dwóch. Podczas korzystania z darmowych spinów możesz wygrać powtórną serię darmowych spinów.