Nowa gra Endorphina — Troll Haven

Wszyscy słyszeli przerażające historie o trollach, które jedzą ludzi i zamieniają się w kamień, gdy tylko spotkają Słońce. Teraz możesz o nich zapomnieć i spotkać dobrego giganta z zupełnie nowej gry Troll Haven.

Producent twierdzi, że gracze będą wstrzymywać oddech, ponieważ odbędą prawdziwą podróż przez krajobrazy Skandynawii, z górami, fiordami, jaskiniami i zorzami polarnymi. Wszystko to pojawi się na bębnie.

Przez całą drogę gracze będą musieli stawić czoła starożytnym runom, leśnym jagodom i magicznym miksturom, aby zdobyć energię i klucze do skarbów.

Charakterystyka gry

Troll Haven to gra przygodowa, która zanurza gracza w atmosferze autentycznej mitologii nordyckiej z 5 bębnami, 3 rzędami i 25 liniami wypłat. Na bębnach znajdziesz runy, mikstury, nordycką florę i faunę oraz oczywiście głównego bohatera — trolla — jako dziki symbol, który zastępuje wszystkie inne symbole oprócz scattera.

Drzewo życia jest symbolem Scatter. Trzy lub więcej symboli Scatter na bębnach przyniesie graczowi darmowe spiny, w których sam wybiera jeden z 4 trybów: 23, 16, 10, 5 darmowych gier i odpowiadający im mnożnik X2, X3, X5, X10. Podczas darmowych spinów kombinacja 3 lub więcej Scatterów może wywołać dodatkowe darmowe gry.