Red Tiger zaproponował graczom, aby poszli szukać pirackich skarbów

Studio Red Tiger Gaming wydało automat Pirates’ Plenty o piratach w duchu gier komputerowych Monkey Island od LucasArts. Gracze są zaproszeni do podróży morskiej w poszukiwaniu zaginionego skarbu.

Na początku gry na tle kabiny statku zaangażowanych 5 rzędów, które przedstawiają Jolly Roger, piracki kapelusz, pistolet, muszkiet i butelkę rumu. Hazardzista będzie również zbierać kawałki mapy skarbów, które następnie aktywuje szósty rząd. Automat wideo wykorzystuje rozszerzone wildy jako statek w szklanej butelce, które nie tylko zastępują standardowe symbole, ale także mnożą wygraną 2, 3 lub 5 razy. Funkcja Wild ships jest dostępna tylko po aktywacji szóstego bębna Treasure Reel.

Kolejna funkcja nagrody jest przedstawiona jako małpa w pirackiej bandanie, która otrzymała rolę zwykłego Wilda. Gdy pojawi się na bębnach, małe zwierzę kradnie z pola gry wszystkie nisko płatne symbole w postaci złotych monet z kolorowymi kartami, a na ich miejscach pojawiają się droższe ikony.

Małpa pirat

10 darmowych spinów jest przyznawanych za trzy Scattery z napisem Ocean Spins. W rundzie nagród nad polem Gry pojawiają się trzy skrzynie. Aby otworzyć każdą skrzynię, musisz zebrać trzy klucze, po czym jeden z symboli zamienia się w Wild i działa do końca darmowych obrotów, a gracz otrzymuje dodatkowe darmowe spiny.