Robin of Loxley — przedstawiamy nowy automat Mascot Gaming

Robin of Loxley to nowa gra od dewelopera Mascot Gaming. To automat ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii wygrywających. Gracze będą musieli wyruszyć w niesamowitą przygodę z legendarnym złodziejskim bohaterem, aby odebrać skarby od bogatych ludzi.

Risk & buy и Сlick-me funkcje dają hazardzistom możliwość dodatkowej kontroli nad grą, co pozwala wpływać na wynik każdej rundy gry. W przypadku pewnej wygranej funkcja Risk pozwala graczowi zaryzykować sumę nagród i otrzymać serię hojnych spinów bonusowych, zwiększając szansę na wielokrotne pomnożenie wygranej.

Jeśli wygrana gracza jest niewielka lub przegrywa, może skorzystać z funkcji Kup i kupić serię darmowych spinów. Ich wartość i liczba są losowe i zmieniają się wraz z każdą rundą gry. Funkcja Сlick-me poprzedza serię darmowych spinów i określa liczbę darmowych spinów oraz mnożnik wygranych.

Podczas głównej gry na bębnach losowo pojawiają się od trzech do pięciu symboli. Następnie gracze strzelają do celów, aby dowiedzieć się, ile darmowych spinów i wielkości mnożników spadło.

Małgorzata Małyszewa, Dyrektor Marketingu Mascot Gaming:

Robyn of Loxley jest naszym najbardziej zaawansowanym automatem wideo do tej pory, w tej grze popularne wśród graczy motywy i wzornictwo harmonijnie łączą się z unikalną mechaniką gry. 


Jesteśmy dumni z naszego rozwoju — funkcjonalność Risk & Buy. Ta opcja daje dreszczyk emocji, dodaje jeszcze więcej rozrywki do rozgrywki, a co za tym idzie, maksymalnie utrzymuje uwagę gracza. Jestem pewna, że Robin wkrótce będzie na szczycie listy światowych rynków — pierwsze dane analityczne od naszych partnerów-operatorów pozwalają nam wierzyć w rzeczywistość osiągnięcia tak wysokich celów