Russian Gaming Week 2020

Data wydarzenia: jesień 2020 roku

Russian Gaming Week — największe wydarzenie tematyczne w WNP i jedna z najbardziej znanych w Rosji konferencji na temat gier hazardowych. Uczestników czeka 13 wydarzeń z cyklu RGW. Każdego roku impreza gromadzi producentów, dystrybutorów i operatorów działających w branży hazardowej. W ramach wydarzenia odbędzie się 2-dniowa konferencja, zorganizowana zostanie wystawa i strefa biznesowa.

Russian Gaming Week współpracuje z praktykującymi ekspertami, przedstawicielami władz i właścicielami dużych projektów z całego świata. W wydarzeniu weźmie udział 70 znanych przedstawicieli branży gier hazardowych. Tutaj odwiedzający poznają różne strony gier — od niuansów legislacyjnych po wykorzystanie sztucznej inteligencji do analizy bazy klientów bukmacherów i kasyn.

Na wystawie-forum mówią nie tylko o rosyjskich realiach gier hazardowych i gier, ale także o światowych trendach. Dlatego każdego roku RGW przyciąga więcej zagranicznych uczestników. Ostatni raz forum odwiedziło 3000 gości.Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej.