Russian Gaming Week 2020

Data wydarzenia: jesień 2020 roku

Russian Gaming Week — największe wydarzenie tematyczne w WNP i jedna z najbardziej znanych w Rosji konferencji na temat gier hazardowych. Uczestników czeka 13 wydarzeń z cyklu RGW. Każdego roku impreza gromadzi producentów, dystrybutorów i operatorów działających w branży hazardowej. W ramach wydarzenia odbędzie się 2-dniowa konferencja, zorganizowana zostanie wystawa i strefa biznesowa.

Russian Gaming Week współpracuje z praktykującymi ekspertami, przedstawicielami władz i właścicielami dużych projektów z całego świata. W wydarzeniu weźmie udział 70 znanych przedstawicieli branży gier hazardowych. Tutaj odwiedzający poznają różne strony gier — od niuansów legislacyjnych po wykorzystanie sztucznej inteligencji do analizy bazy klientów bukmacherów i kasyn.

Na wystawie-forum mówią nie tylko o rosyjskich realiach gier hazardowych i gier, ale także o światowych trendach. Dlatego każdego roku RGW przyciąga więcej zagranicznych uczestników. Ostatni raz forum odwiedziło 3000 gości.Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *