SBC Summit Barcelona 2020

Data wydarzenia: 08.09.2020 – 11.09.2020

SBC Summit to wiodący pokaz branżowy, w którym czerpiesz przyjemność z nauki, nawiązywania kontaktów i prowadzenia biznesu. Jest to wyjątkowa okazja, aby dotrzeć i nawiązać kontakt z globalną publicznością kluczowych decydentów w branży zakładów i gier.

Na szczycie uczestników czeka 70 godzin treści poświęconych zakładom sportowym, kasynom, grami, płatnościami, marketingowi cyfrowemu i bezpieczeństwu hazardowemu. Wszystkie wydarzenia prowadzą marki SBC.

Wystawa odbywa się na jednym piętrze z salą konferencyjną. Został podzielony na następujące obszary: strefa zakładów sportowych, strefa kasyn / gier, strefa płatności i strefa marketingu cyfrowego.

Konferencja reprezentuje ponad 350 prelegentów w ponad 90 sesjach, co czyni ją największą konferencją łączącą dotychczasowe zakłady bukmacherskie i branże gier.

Będzie mnóstwo okazji do spotkań towarzyskich i biznesowych, w tym wieczorne spotkania, kolacje i imprezy w najlepszych miejscach Barcelony. W ten sposób delegaci mogą nieprzerwanie uczestniczyć w pracy i komunikacji przez trzy dni, a wszystko to w jednym programie.

Informacje kontaktowe: marketing@sbcgaming.com