EGR Operator Awards 2018

Gigant gier GVC Holdings otrzymał trzy nagrody EGR Operator Awards 2018. Firma otrzymała nagrody w kategoriach “Operator roku”, “Najlepszy operator kasyna” i “Najlepszy operator pokera”. Drugi rok z rzędu GVC Holdings wygrywa  nagrodę za rozwój pokoju pokerowego partypoker.

Dwie nagrody otrzymały firmy William Hill (“Najlepszy operator komórkowy” i “Operator automatów”), Paddy Power Betfair (za interaktywne zakłady piłkarskie i wyścigi konne), bet365, Sky zakłady i gry oraz tombola (“Operator bingo” i “Najlepsza kampania marketingowa”). Najlepsza gra hazardowa roku jest uznawana za ruletkę Lightning Roulette od Evolution Gaming. Za rozwój programu partnerskiego została wyróżniona firma LeoVegas. Również wśród zwycięzców są firmy takie jak Betsson Group, Lottoland, Rank Group i inne.

Coroczna nagroda EGR Operator Awards jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród zawodowych w branży hazardowej. Zwycięzcy są określani w tajnym głosowaniu jury składającym się z wybitnych przedstawicieli branży. W 2018 roku organizatorzy nagrody po raz pierwszy przyciągnęli do liczenia głosów znaną firmę audytorską Deloitte.