Crown of Valor: przegląd slota

Aby wygrać w grze Crown of Valor, pięć lub więcej pasujących symboli musi połączyć się pionowo lub poziomo. Gdy tak się stanie, klaster zostaje usunięty z siatki, pozwalając nowym symbolom zająć puste miejsca. Wszelkie nowe wygrane są dodawane do istniejącej wygranej, aż do momentu, gdy żadna nowa grupa nie pojawi się w linii. Oprócz kolejnych wygranych, tumbles uruchamiają również pewne funkcje w odpowiednich warunkach, jak się przekonamy. 

Jeśli chodzi o tabelę wygranych, symbole podzielone są na wysokie i niskie grupy. Niskie poziomy to wyrzeźbione w kamieniu ikony J–A, gdzie skupiska 12+ są warte 5–7,5x zakład. Po nich następują wysokie wypłaty, gdzie znajdziemy pięknie zaprojektowane ptaki, tygrysy, lwy i złote korony. Wylądowanie klastra składającego się z 12+ symboli z tej ostatniej grupy warte jest od 15 do 250 razy więcej niż stawka. Crown of Valor posiada dość silny symbol wild, o którym będzie mowa dalej, ponieważ wiąże się on z kilkoma funkcjami.

ProducentQuickspin
Bębny5
Rzędy3
Linie wypłatCluster Pays
RTP96.16%
Max Wygrana15,619x
VolatilityWysoka 
Min/Max Zakład 0.20/100
Data wydaniaMarzec 9, 2021

Cechy slotu

Każda wygrana w klastrze powoduje pojawienie się jednego symbolu Burning Wild, umieszczonego w losowej kolumnie na szczycie pozostałych symboli. Jokery zastępują wszystkie regularne wypłaty, aby pomóc w utworzeniu klastra. W obu fazach gry, podstawowej i bonusowej, mnożnik jest aktywowany, gdy Burning Wild znajdzie się w polu widzenia. Każdy Burning Wild biorący udział w wygranej klastrowej zwiększa mnożnik wygranej o +1. Mnożniki są stosowane do bieżącej wygranej i resetowane między każdym obrotem w grze podstawowej.

Burning Wild to funkcja gry podstawowej, która aktywuje się, gdy licznik Burning Wild zostanie napełniony. Gdy tak się stanie, 4 Burning Wild zostaną umieszczone na losowych pozycjach na bębnach, z wyjątkiem pozycji zajmowanych przez symbole scatter. Potrzeba 18 zwycięskich potknięć, aby wypełnić licznik.

Aktywacja gry bonusowej następuje po wylądowaniu 3, 4 lub 5 scatterów, które nagradzają odpowiednio 10, 14 lub 18 darmowych obrotów. Podczas gry bonusowej, każdy zwycięski upadek zwiększa mnożnik gry o +1 — podobnie jak każdy symbol Burning Wild biorący udział w wygranej. W przeciwieństwie do gry podstawowej, mnożnik utrzymuje się przez cały czas, nie resetuje się między obrotami. Każdy symbol bonusowy lądujący w funkcji dodaje 1 dodatkowy darmowy obrót.

Oblężenie jest trudne, więc aby je pominąć, gracze mogą uzyskać dostęp do bonusowej funkcji kupna. Po zakupie za 80x zakład, 3–5 symboli scatter pojawia się na następnym obrocie.

Werdykt

Jeśli chcesz gry z ciekawymi funkcjami i intensywną atmosferą, to ten slot jest dla ciebie. Jakkolwiek się tam dostaniesz, darmowe spiny są miejscem, gdzie gra się otwiera. Posiadanie nieresetującego się mnożnika wygranej w postaci Burning Wilds jest świetnym, choć standardowym pomysłem. To, co nie jest tak standardowe, to zwiększanie mnożnika za każdym razem, gdy Burning Wild zostanie użyty w wygranej. 

[Articles]