House of Doom 2 The Crypt: przegląd slota

Ponura atmosfera pierwszej części została zachowana z pierwszej części House of Doom, ale szczegóły i postacie nie są teraz. Główną lokacją jest krypta, stąd nazwa Crypt.

Cechy slotu

Jedną z kluczowych funkcji jest Spirit Gate, jest to portal, który otwiera się na jednym z bębnów. A jeśli jeden z trzech wildów zatrzyma się w tym portalu, aktywuje on respin z dodatkowymi funkcjami. Każdy z trzech jokerów ma swoje własne zdolności: mnożniki do x10, symbole ulepszają się, wszystkie bębny zamieniają się w Spirit Gate.

Podczas gry podstawowej, Spirit Gate może pojawić się na dowolnym bębnie w sposób losowy. Jeśli jeden z symboli wild wyląduje na nim, wild rozszerza się i uruchamia ponowne obroty, z aktywnym jednym z tych odpowiednich modyfikatorów:

  • Queen of the Damned — dodaje Spirit Gates do wszystkich bębnów, aby umożliwić ponowne uruchomienie gry.
  • Fire Mistress — przyznaje losowy mnożnik x2, x3, x5 lub x10 do każdej wygranej za ponowne uruchomienie gry.
  • Metal Priestess — wszystkie symbole relikwii rytualnych zostają ulepszone do najlepiej płatnego symbolu (czaszki).
ProducentPlay’n GO
Bębny5
Rzędy3
Linie wypłat20
RTP96.25% | 94.25%
Max Wygrana6,000x
VolatilityWysoka (7/10)
Min/Max Zakład 0.20/100
Data wydaniaMarzec 11, 2021

Pojawienie się regularnych scatterów Crypt na bębnach 1, 3 i 5 uruchamia darmowe obroty. W tej funkcji, możliwe jest aktywowanie więcej niż jednego Spirit Gate na każdym obrocie, co zwiększa szansę na uruchomienie modyfikatorów wspomnianych powyżej. Jeśli zwykły scatter wyląduje w aktywnej Spirit Gate, zostanie on ulepszony do scattera Flaming Crypt.

To prowadzi do Crypt Spins, potencjalnie uruchamianych podczas respinu Queen of Damned lub w darmowych obrotach, gdy wszystkie 3 scattery zostały ulepszone — pojawienie się 3 scatterów Flaming Crypt nagradza 8 darmowych Crypt Spins. Podczas tej rundy, Spirit of Unity Wild może się pojawić, a jeśli wyląduje na Spirit Gate, gracze wygrywają ponowny obrót z aktywnymi modyfikatorami Fire Mistress, Metal Priestess i Queen of the Damned. Na koniec, możliwe jest ponowne uruchomienie obrotów Krypty.

Werdykt

Pierwsza gra House of Doom nie wywarła takiego samego wpływu jak inne gry z serii metalowej Play’n GO, pomimo zastosowania unikalnego podejścia do doom metalu. Aktualizacja, House of Doom 2, powinna przypaść do gustu szerszej publiczności, pod warunkiem, że są oni zadowoleni z tego, że ich bębenki w uszach zostaną rozerwane przez doom metal. Gra jest bardziej dopracowana, oferuje lepszą grafikę, a przy okazji podkręcono jej potencjał. Mimo to, House of Doom 2 nie jest mega płatnym slotem, gdzie maksymalne wygrane sięgają 6,000x zakład. 

[Articles]