Top 5 gier Play’n GO o niskiej zmienności

Różne automaty do gry wypłacają pieniądze w różny sposób. I nie chodzi tu o teoretyczny zwrot. To tylko pokazuje, jak bardzo slot zwraca się na długim dystansie. Wariancja natomiast określa jak często średnio będziesz otrzymywał wygrane. Można powiedzieć, że jest to poziom ryzyka dla gracza.

Wysoka wariancja oznacza wysokie ryzyko, niska wariancja oznacza niskie ryzyko. Oznacza to, że gracz może regularnie otrzymywać małe wygrane i nie będzie miał długich pasm przegranych, jeśli wariancja jest niska. Jeśli wariancja jest wysoka, gracz wygrywa rzadziej, ale średnio jego wygrane są większe.

Nie da się powiedzieć, która opcja jest lepsza. Każdy gracz ma swoje własne preferencje.

1. Mystery Joker 6000

Ten automat do gry Play’n GO jest jednym z niewielu, które zostały oznaczone jako sloty o niskiej wariancji. Gra jest bardzo prosta – trzy bębny, pięć linii. Jest gra bonusowa, w której możesz otrzymać 1 lub 3 obroty koła Mystery. Koło to posiada różne mnożniki od 20 do 6,000. Co dziwne, Mystery Joker 6,000 należy do kategorii o niskiej wariancji. Ale jeśli pominąć grę bonusową, to naprawdę zasługuje na to, by znaleźć się na tej liście.

Slot Mystery Joker 6000

2. Prosperity Palace

Temat chiński. Zwykły automat do gry, 10 linii, 10 free spinów, które można reaktywować. Istnieją symbole wild, scatters. Ogólnie rzecz biorąc, nic nadzwyczajnego. Wygrane są niewielkie, ale możesz wykorzystać grę na ryzyko, aby zwiększyć kwotę o 2 lub 4 razy.

Slot Prosperity Palace

3. Fortune Teller

Został on wydany w 2012 roku, więc z zewnątrz nie robi wrażenia. Jeśli chodzi o funkcje, to również nie ma nic specjalnego. Istnieje runda bonusowa — darmowe obroty, podczas których scatter zamienia się w wild. 20 linii, gra bez ryzyka.

Slot Fortune Teller

4. Tower Quest

Mówi się, że ten automat ma wariancję pomiędzy niską a średnią. Jest to o wiele bardziej ekscytujący slot niż poprzednie, które pojawiły się w 2015 roku. 

Tower Quest zawiera dwie gry bonusowe z trzema różnymi trybami. Po bokach bębnów znajdują się takie stożki, w których zbierają się niebieskie i czerwone płyny. Gdy zostaną one wypełnione, możesz aktywować odpowiednią grę bonusową. W zależności od tego, ile butelek zgromadziłeś, możesz aktywować jedną z trzech opcji. Im więcej butelek, tym lepsze warunki.

Za czerwony płyn otrzymasz 5 darmowych spinów, za niebieski tylko 1. Będą również mnożniki, dodatkowe symbole wild. Oprócz tego jest jeszcze jedna gra bonusowa, w której musisz walczyć ze złym magikiem. Możesz wygrać aż do 500x całkowitego zakładu.

Slot Tower Quest

5. Matsuri

Podobnie jak w poprzednim slocie, wariancja jest pomiędzy niską a średnią. Temat azjatycki. Istnieją darmowe spiny, początkowo jest ich 8, ale możesz otrzymać do 20 na aktywację. Podczas free spinów pojawia się rozszerzający się symbol wild. Możesz również aktywować inną grę bonusową, w której musisz złapać złotą rybkę, aby zdobyć nagrody.

Slot Matsuri

[Articles]