Top 5 gier Play’n GO o wysokiej wariancji

Wariancja lub dyspersja slotów znacząco wpływa na wrażenia z gry. Można ją utożsamiać z ryzykiem. Im większe dyspersja automatu, tym większe ryzyko. Wraz ze wzrostem wariancji, wysokość wygranej staje się mniejsza, ale istnieje możliwość wygrania większych wypłat.

Sloty z największym rozproszeniem dają wygrane dość rzadko, ale pewnego dnia gracz może liczyć na ogromną wygraną. Jeśli potrzebujesz bezpiecznej gry, wybierz sloty z maksymalnie niską dyspersją. Wtedy wypłaty będą bardziej regularne, ale ich wielkość nie będzie się znacząco różnić, wszystkie będą raczej nieznaczne.

1. Book of Dead

Jest to jeden z najbardziej popularnych automatów do gry Play’n GO. Book of Dead to bardzo prosty slot, ale oferujący dobre wygrane. Oprócz rundy darmowych obrotów, nie ma żadnych funkcji bonusowych. Główną cechą tego slotu, dzięki której można wygrać duże nagrody — rozszerzający się symbol podczas gry bonusowej. Jest on wybierany losowo i może się zdarzyć, że będziesz miał ekran pełen jednego symbolu.

Slot Book of Dead

2. Sizzling Spins

Automat pojawił się pod koniec lipca 2018 roku. Najciekawszą funkcją jest Hot Reel. Jeden bęben rozgrzewa się przy każdym obrocie i jeśli trafi na niego folia, symbol ten staje się dziki. To z kolei uruchamia co najmniej jeden ponowny obrót z dodatkowym gorącym bębnem.

Podczas rundy bonusowej wygrane są mnożone aż do pięciu razy, a na bębnach pojawia się dodatkowy rząd symboli. Dlatego 243 zwycięskie kombinacje zamieniają się w 1,024. Co więcej, funkcja Hot Reel aktywuje się również podczas free spinów. Maksymalna wygrana to zwiększenie zakładu o 5.000 razy.

Sizzling Spins

3. Street Magic

Slot oferuje wypłatę do 5,000x zakład postawiony przez gracza. Dziki symbol jest również scatter. Para scatterów uruchamia sztuczkę, czyli funkcję bonusową. Trickster rozszerza się na ekranie jako symbol wild, albo pojawia się trzeci scatter, aby uruchomić darmowe spiny, albo cztery symbole wild są umieszczane losowo na ekranie.

Szansa na wysokie wygrane pojawia się również dzięki symbolom wild, które pozostają na bębnach do końca free spinów. A jeśli na każdym bębnie pojawi się jeden wild, to free spiny zostaną przedłużone.

Slot Street Magic

4. Rise of Olympus

Zamiast kręcących się bębnów, ta gra ma siatkę symboli. Symbole spadają z góry, a zwycięskie kombinacje znikają. Wygrane do 5,000x zakład. 

Cechą szczególną slotu Rise of Olympus jest to, że może on dać drugą szansę, gdy gracz przegra. Dzieje się tak za sprawą funkcji Hand of God. Istnieją trzy opcje, kiedy Hand of God jest aktywowana: symbole są przekształcane w inne symbole, pojawiają się do dwóch symboli wild lub części symboli zostaną zniszczone.

Podczas jednej z rund bonusowych, wszystkie trzy opcje funkcji Hand of God zostaną aktywowane po kolei. Dostępne są również darmowe obroty, a ty możesz wybrać swój własny poziom ryzyka. Od 4 do 8 darmowych obrotów jest oferowanych, a podczas gdy bębny obracają się za darmo, każdy przegrany obrót aktywuje funkcję Hand of God.

Slot Rise of Olympus

5. Gold King

Tutaj wszystko opiera się na symbolach Stacked, czyli symbole pojawiają się nie pojedynczo, ale w seriach. Gdy gra bonusowa Super Spins zostanie aktywowana, symbol wild oraz symbole kart od dziesiątki do asa zyskują tę zdolność. A trzy regularne wysoko płatne symbole stają się symbolami rozszerzającymi. Każdy symbol bonusowy daje dodatkowy freespin. Dzięki temu wszystkiemu i można uzyskać dobre wygrane.

Slot Gold King

[Articles]