Top 5 slotów Microgaming o niskiej zmienności

Niektórzy gracze nawet nie zdają sobie sprawy, jak ważna jest zmienność automatów do gry. To ona w dużej mierze decyduje o tym, jakie będą wrażenia z gry. W końcu nie tylko wygląd i animacja są ważne, ale również to, jak slot wypłaca pieniądze. A o tym, po prostu mówi poziom zmienności, czyli poziom ryzyka.

Przy wysokiej zmienności, gracze wygrywają rzadziej, ale jest to rekompensowane przez wyższe wypłaty. Podczas gdy niska zmienność zapewnia częste, ale głównie małe nagrody.

Chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że deweloper nie podaje oficjalnie poziomu zmienności. Dlatego poniżej znajduje się lista pięciu slotów, bez 100% gwarancji. Została ona opracowana na podstawie informacji zawartych w różnych źródłach.

1. Moonshine

Jest to bardzo prosty i dość stary slot. Wygląda to prymitywnie, ale wypłaca naprawdę często. Według niektórych recenzji, gra bonusowa jest aktywowana średnio co 88 obrotów.

Przy okazji, Moonshine w tym przypadku jest tłumaczone nie jako światło księżyca, ale jako bimber. Zamiast zamiast idylli księżycowego wieczoru znajdziecie bimbrowników na jakimś amerykańskim pustkowiu. Warto zauważyć, że oprócz symbolu bonusu, który aktywuje darmowe obroty, jest również scatter.

Gra Moonshine

2. Munchkins

Ta gra hazardowa również wypłaca pieniądze bardzo często, ale głównie w reszcie. Podobnie jak Moonshine, slot jest przestarzałego typu, z prymitywną grafiką i animacją. Podobno bardzo łatwo rozdaje rundy free spinów. Ten automat jest bardzo stary, więc prawdopodobnie nie będzie dostępny we wszystkich kasynach.

Slot Munchkins

20 darmowych obrotów jest aktywowanych bez względu na to, ile scatterów zdobędziesz — 3, 4 lub 5. Tak czy inaczej, będziesz miał 20 darmowych spinów z podwojoną wygraną. Można zauważyć częste pojawianie się symboli wild na ekranie, jak również obecność gry ryzyka.

3. Tomb Raider

Są tu już dwie gry bonusowe. Jedna z nich oferuje wybór figurek, za którymi ukryte są nagrody pieniężne, a druga aktywuje darmowe obroty. Nic specjalnego, poza dobrze znanymi motywami, których ten automat nie oferuje.

Slot Tomb Raider

4. Monster Mania

Bardzo prosty automat, nie ma nawet free spinów, tylko symbol wild i scatter. Jest tylko 9 linii. Ale dzięki temu, że 5 z 10 popularnych symboli jest wypłacanych od dwóch takich samych wzwyż, wygrane nie są rzadkością.

Slot Monster Mania

5. Wild Scarabs

Ten slot jest znacznie młodszy niż wszystkie powyższe, ale również oferuje niską wariancję. W przeciwieństwie do starszych gier, ma więcej funkcji bonusowych. Na przykład, Wild Deal daje gwarantowaną wygraną graczowi, jeśli na trzecim bębnie znajduje się symbol wild, a on nic nie wygrywa.

Slot Wild Scarabs

Jest też standardowy zestaw freespinów, podczas których aktywna jest jedna ciekawa funkcja — Stashed Wilds. Symbole Wild, które nie przyniosły wygranej, zostaną skumulowane. Trzy symbole gwarantują wygraną.

[Articles]