Top 5 gier Microgaming z najwyższą zmiennością

To jak często i jak dużo sloty wypłacają zależy od zmienności. Im większa dyspersja, tym mniejsza równomierność wygranych, co oznacza, że gra na takich automatach będzie bardziej ryzykowna. Jeśli chcesz bezpiecznej gry, tak abyś regularnie wypadał za drobne, powinieneś wybrać sloty z niską zmiennością.

1. Break da Bank Again

Ten automat do gry pojawił się w 2008 roku, więc nie spodziewaj się wiele po jego wyglądzie. Zgodnie z fabułą gry, trzeba włamać się do skarbca bankowego, gdzie leżą pieniądze, złoto i klejnoty. Maksymalna wygrana wyniesie 375 000 monet. Slot wypłaca 5x podczas darmowych spinów. Początkowo gracz otrzymuje od 15 do 25 free spinów, ale liczba ta wzrasta z każdym kolejnym scatterem.

Gra podstawowa płaci 5x za kombinacje symboli wild i 25x podczas freespinów. Najwyżej płatne symbole płacą 10x więcej za kombinacje 5 symboli niż za kombinacje 4 symboli, co wskazuje na wysoką zmienność tego slotu. Według niektórych raportów, freespiny są aktywowane średnio raz na 190 obrotów.

Automat do gier Break da Bank Again

2. Supe It Up

Maksymalna wygrana wynosi 100 000 monet, a runda bonusowa to aż 30 freespinów. Supe It Up oferuje również podwójne wygrane za kombinacje z dzikim symbolem. Za pięć scatterów możesz otrzymać 600-krotne zwiększenie zakładu. Dla porównania, w przypadku czterech scatterów wzrost ten wynosi tylko 20x. Istnieje również gra ryzyka, więc jeśli chcesz, możesz uczynić grę jeszcze bardziej intensywną.

Automat do gier Supe It Up

3. Cashville

Maksymalna wygrana wynosi 500.000 monet. Podczas gry bonusowej wygrane są mnożone przez całkowitą kwotę zakładu. Najlepiej płatnym symbolem jest symbol wild. Pięć wildów daje 50.000 kredytów. Dla porównania, cztery symbole wild, dają tylko 1,500 kredytów.

Ale jest tu jedna osobliwość. Symbole Wild zastępują tylko cztery symbole z wizerunkiem pieniędzy. Oprócz nich są jeszcze cztery wizerunki miliarderów. Wszyscy czterej miliarderzy dają dużą różnicę w wypłatach między kombinacjami czterech i pięciu takich samych symboli. Różnica waha się od 50 do 100. Istnieje gra ryzyka.

Automat do gier Cashville

4. Immortal Romance

Słynny Immortal Romance nie ma najwyższej zmienności, ale jest bardzo popularny. Jest to już nowszy automat, rok produkcji 2011. Motywem przewodnim jest romans wampirów i czarownic. Jest to jeden z pierwszych slotów z 243 kombinacjami wygrywającymi, kiedy to deweloper zrezygnował z tradycyjnych linii wypłat.

Slot ten wyróżnia się czterema rundami bonusowymi. Każdy następny bonus otwiera się po określonej liczbie aktywacji freespinów. Maksymalna wygrana wynosi 72.900 monet. Runda bonusowa ma wypadać średnio co 160 obrotów.

Automat do gier Immortal Romance

5. Pretty Kitty

Maksymalna wygrana wynosi 70.000 monet. Wydany w 2016 roku, ale bez żadnych specjalnych animacji czy efektów.

Istnieje runda free spinów, którą można uruchomić ponownie i podczas której na pierwszym bębnie pojawiają się stacked wilds, czyli symbole wild nie pojawiają się pojedynczo, ale po dwa lub więcej symboli razem. Dzięki temu zwiększa się możliwość wygrania większej ilości pieniędzy. Mówi się, że runda bonusowa aktywuje się średnio co 123 obroty.

Slot Pretty Kitty

[Articles]