Wazamba

Najważniejsze informacje

Bonus powitalny 100% + 200 FS
Rok założenia 2018
Licencja Government of Curaçao
Liczba gier 2500+

Jak zarejestrować konto

Aby utworzyć login w kasynie Wazamba, musisz określić:

  1. adres e-mail;
  2. login i hasło;
  3. numer telefonu.
  4. imię i nazwisko;
  5. data urodzenia;
  6. adres i kod pocztowy.
Wazamba
Wpisz swoje dane

Jakie bonusy ma Wazamba

Teraz możesz zdobyć swój pierwszy bonus! Przewijając prezent powitalny, możesz korzystać z innych.

Wazamba Plus 100% do depozytu i 200 darmowych spinów za opłatą od 80 do 200 złotych. Napisz do operatora usługi wsparcia, aby skorzystać z bonusu.
Wazamba Za depozyt w wysokości 80 PLN zapewnianych jest 50 darmowych spinów. Bonus można aktywować raz w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Tylko dwie kategorie gier nadają się do przewijania bonusu — automaty do gier i inne gry.
Wazamba Za pierwszy wkład w piątek, sobotę lub niedzielę możesz uzyskać 50% i 50 darmowych spinów. Za wkład w wysokości 40 PLN otrzymasz tylko odsetki. A za 200 złotych — cały bonus.
Wazamba Tygodniowe zwroty do 15%. Możesz odzyskać od 20 do 13 000 złotych. Obliczenie kwoty zwrotu zależy od kwoty depozytów za poprzedni tydzień.

Podsumowanie

Wazamba ma ciekawą okazję, której nie spotkasz w innych kasynach. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać bohatera, który będzie Ci towarzyszył we wszystkich grach. Do wygrywania turniejów lub innych wydarzeń, możesz zdobyć złote monety i kupić nowe stroje dla swojej postaci.

Wazamba
Kogo wybierzesz?

Nie zapomnij przeczytać warunków korzystania z bonusu, aby nie stracić wygranych. Jeśli masz jakieś pytania, zapytaj operatora wsparcia. Z operatorem można skontaktować się przez e-mail, telefon, czat na żywo i WhatsApp. Możesz pisać po angielsku, polsku lub rosyjsku.

  • +48800080288
  • support@wazamba.com