Top 5 automatów NetEnt o niskiej wariancji

Sloty z wysoką wariancją dają wygrane stosunkowo rzadko, ale średnia wysokość wygranej jest większa. Ale sloty z niskim rozproszeniem wypłacają pieniądze regularnie, ale po trochu. Oznacza to, że wskaźnik ten mówi nam jak bardzo ryzykowna będzie gra. Sloty z przeciętną wariancją są dla tych, którzy nie mogą preferować liczby lub wielkości wypłat.

1. Boom Brothers

To jest stary automat do gry z 2010 roku. Ten slot posiada jedyną w swoim rodzaju grę bonusową, która zabierze cię jeszcze głębiej w kopalnie do sekretnego przedziału, który posiada trzy tory, na każdym z nich znajdziesz brata, który z niecierpliwością czeka, aby użyć swojego zapasu TNT i dostać w swoje ręce nagrodę na końcu toru kolejowego. Górny tor prowadzi do kopca diamentów, które są warte aż do 50000 monet w zależności od wartości zakładu, następny poziom w dół doprowadzi do skrytki rubinów, które są warte nieco mniej, a trzeci i ostatni tor prowadzi do sztabek złota, które płacą najniższą wartość.

Slot Boom Brothers

2. Jack Hammer 2 i Jack Hammer

Oprócz jasnej grafiki w stylu komiksowym, ten automat ma wiele ciekawych funkcji. Na przykład Sticky Win, kiedy po wygranej, respiny są aktywowane tak długo, jak długo wypadają nowe wygrane. Możesz również wygrać do 20 darmowych spinów z dwoma dodatkowymi symbolami wild, Random Wilds.

Seria Jack Hammer 2 nosi nazwę Fishy Business. Został on wydany w 2012 roku. W tej części, główny bohater walczy z Don Crabby. A w pierwszej części, wydanej w 2010 roku, jego przeciwnikiem był Zły Doktor Wuten. 

3. Blood Suckers i Blood Suckers 2

Temat wampirów, niezbyt straszny, ponieważ automat ma więcej niż sześć lat. W 2017 roku NetEnt wypuścił nową wersję — Blood Suckers 2. Tutaj już wszystko jest bardziej kolorowe i spektakularne. Obie części oferują grę bonusową z różnymi nagrodami pieniężnymi oraz rundę darmowych obrotów.

4. Sparks

Jest to dość prosty, ale ciekawy automat do gry z 2015 roku. Jedną z najbardziej niesamowitych funkcji jest możliwość wyboru pomiędzy wygraną jedno- i obustronną. Gracz może przełączać się między nimi w dowolnym momencie.

Graczom spodoba się również rozszerzający się Expanding Cloning Wild. Ten symbol nie tylko zastępuje inne, ale może również rozszerzać się w górę i w dół lub powielać się na bocznym bębnie. Klonuje również symbole po swojej lewej stronie na bęben po swojej prawej stronie. I to wszystko. Nie ma żadnych gier bonusowych ani free spinów. Proste i oczywiste.

Slot Sparks

5. Starburst

Starburst pod względem stylu przypomina nieco Sparks. Ale ten slot jest o wiele bardziej popularny, a dokładniej jest to jeden z najpopularniejszych automatów NetEnt. Wydano go w 2012 roku. Wypłaty odbywają się w obu kierunkach. Dzięki temu jest więcej wygranych. Dziki symbol rozszerza się na cały bęben i uruchamia maksymalnie 3 ponowne obroty. Nie ma więcej funkcji ani gier bonusowych.

Automat do gry Starburst

[Articles]