Amber Sterlings Mystic Shrine

Amber Sterlings Mystic Shrine

About Amber Sterlings Mystic Shrine

Amber Sterlings Mystic Shrine to automat do gry od partnerów Microgaming, studia o nazwie Fortune Factory. W automacie Amber Sterlings Mystic Shrine będziesz musiał spotkać poszukiwaczkę przygód o imieniu Amber i razem z nią rozwiązać starożytne tajemnice i sekrety.

Gra Amber Sterlings Mystic Shrine ma pięć bębnów, trzy rzędy i 20 linii wypłat, na których można zbierać wygrane. Wypłaty są generowane w standardowy sposób, to znaczy na linii z trzema, czterema lub pięcioma takimi samymi symbolami od lewej do prawej.

Dołącz do poszukiwaczy starożytnych skarbów, możesz to zrobić na dowolnym kompatybilnym urządzeniu w trybie ręcznym lub automatycznym. Zakres zakładów oferowanych w automacie do gry Amber Sterlings Mystic Shrine (Amber Sterling) wynosi od 0,20 do 50 eur za obrót. Poziom RTP w slocie wynosi 96,31%, wariancja jest wysoka, współczynnik koincydencji wynosi 31,55%, a maksymalna wypłata to x5000.

Specjalne symbole slotu Amber Sterlings Mystic Shrine

Dziki symbol – może pojawić się na bębnach, używany do zastąpienia standardowych obrazów w slocie, a także przynosi swoje własne niezależne korzyści.

Symbol bonusu (scatter) – może pojawić się na środkowych bębnach (2, 3, 4), a jeśli w jednym obrocie pojawią się trzy takie obrazki, kwalifikujesz się do gry bonusowej z szansą na wygranie jednego z czterech jackpotów.

Funkcja bonusowa automatu do gry Amber Sterlings Mystic Shrine

Action Reel – Ta funkcja jest kluczem do gry na slocie Amber Sterlings Mystic Shrine. Zwróć uwagę na zamkniętą komorę, która znajduje się nad trzecim kołowrotem otoczonym dwiema kamiennymi głowicami. To pole może się otworzyć w dowolnym momencie, a to, co zostanie w nim wyświetlone, określi, które z dodatkowych funkcji zostaną uruchomione:

Jeśli komórka zostanie otwarta i pojawi się w niej jeden, dwa lub trzy płomienie, zobaczysz, że taka sama liczba komórek jest objęta złotą ramką. Jeśli komórka otworzy się i zobaczysz 1x, 2x lub 3x mnożnik, aktywujesz funkcję Blazing Wild Streak. Następnie zobaczysz, że symbol mnożnika pozostanie w komórce, w której wylądował, a Ty otrzymasz jeden re-spin. Podczas tego ponownego zakręcenia wszystkie skrzynie ze złotymi ramkami zostaną wypełnione symbolami wild lub symbolami wild z mnożnikami, a po zakończeniu obrotu otrzymasz wygraną wraz ze wszystkimi zsumowanymi mnożnikami, która zostanie pomnożona przez mnożnik znajdujący się na bębnie akcji.

Gra Bonus Jackpot zostanie uruchomiona, gdy na polu gry pojawią się trzy symbole bonusowe. Następnie przed Tobą pojawi się 12 pudełek z posągami, a Twoim zadaniem jest wybieranie ich tak długo, aż odkryjesz trzy klejnoty w tym samym kolorze. Każdy kolor kamienia odpowiada jednemu z czterech jackpotów:

  • Mini Jackpot – przekracza stawkę zakładu o współczynnik 15.
  • Minor Jackpot – wynosi 40-krotność zakładu.
  • Główny Jackpot – Twój zakład będzie 200 razy większy
  • Wielki Jackpot wyniesie 5000-krotność Twojego zakładu.

Podsumowując, Amber Sterlings Mystic Shrine to ekscytujący slot o tematyce przygodowej, który sprawi, że będziesz się świetnie bawić grając z Amber i wygrywając z jej pomocą jeden z jackpotów.

Amber Sterlings Mystic Shrine's Features

Categories:

Automaty