Big Fin Bay

Big Fin Bay

About Big Fin Bay

Big Fin Bay to automat do gry poświęcony połowom ryb od producenta Thunderkick. Grając na slocie Big Fin Bay poczujesz się jak prawdziwy rybak i będziesz walczył nie tylko o duży połów, ale także o wygraną.

Akcja w slocie Big Fin Bay toczy się na sześciu bębnach w grze podstawowej, a do wygrania jest 5040 sposobów. Podczas darmowych obrotów liczba sposobów na wygraną może się zwiększyć, osiągając 117649 (więcej na ten temat później). Aby uzyskać wygrywającą kombinację, musisz umieścić co najmniej trzy takie same symbole na sąsiednich bębnach, zaczynając od pierwszego bębna. Wyjątkiem jest rybak – tylko dwóch z nich wystarczy do zwycięstwa.

Możesz podziwiać piękno morza, bawiąc się jednocześnie na wszystkich zgodnych urządzeniach, wybierając ręczny lub automatyczny tryb gry. Poziomy zakładów w slocie Big Fin Bay wynoszą od €0.10 do €100 za pojedynczy obrót. RTP automatu Big Fin Bay wynosi aż 96,14% i ma wysoką wariancję 15,040 razy maksymalna wygrana na obrót.

Specjalne symbole na slocie Big Fin Bay

Symbol jokera – ten symbol pojawia się na bębnach i zastępuje standardowe symbole w grze. Ponadto, jeśli do wygranej zostaną wykorzystane jokery, powiększą się one do rozmiarów wypełniających cały bęben.

Symbol Scatter (Kotwica) uruchamia rundę darmowych obrotów, jeśli w jednym obrocie pojawią się co najmniej trzy takie obrazki.

Funkcje bonusowe automatu Big Fin Bay

Funkcja Mystery Wild może zostać aktywowana podczas gry głównej. Symbole te pojawiają się na polu gry i mogą zamienić jeden, dwa lub trzy bębny w kompletne jokery.

Funkcja gry bonusowej (Free Spins) – Zostaje uruchomiona, gdy podczas jednego obrotu na polu gry znajdą się co najmniej trzy symbole scatter (kotwica). Następnie każdy scatter przydzieli losową liczbę darmowych obrotów od 1 do 6, po czym zostaną one zsumowane, a Ty zaczniesz kręcić bębnami za darmo. Maksymalna liczba darmowych obrotów może wynieść do 36, pod warunkiem, że na sześciu bębnach pojawi się sześć scatterów, a każdy scatter przyniesie maksymalnie sześć obrotów.

Podczas darmowych obrotów, gdy na polu gry pojawi się symbol wild, rozszerzy się on i całkowicie pokryje bęben. Dodatkowo otrzymasz jeden re-spin. Kolejną ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że symbole wild zwiększają wysokość bębnów, dodając do nich więcej symboli. To z kolei daje jeszcze więcej możliwości tworzenia kombinacji (maksymalnie 117 649).

Jeśli którykolwiek z bębnów osiągnie maksymalną liczbę 7 symboli, otrzymasz trzy dodatkowe obroty, więc jeśli rozpoczniesz rundę z 36 obrotami i wszystkie sześć bębnów osiągnie maksymalną wysokość, otrzymasz 54 obroty.

Podsumowując, Big Fin Bay to klasyczny slot z motywem wędkarskim, który nie tylko pozwala cieszyć się piękną scenerią, ale także oferuje przyzwoite wygrane.

Big Fin Bay's Features

Categories:

Automaty