Rich Wilde And The Amulet of Dead

Rich Wilde And The Amulet of Dead

About Rich Wilde And The Amulet of Dead

Rich Wilde And The Amulet of Dead to slot z udziałem słynnego odkrywcy z Play ‘n GO. Odkrywca Rich Wilde powraca do akcji i jest gotów wyruszyć do egipskich grobowców, aby odnaleźć przechowywane tam skarby.

W grze Rich Wilde and the Amulet of the Dead akcja toczy się na pięciu bębnach z trzema symbolami na bębnie i 10 liniami wygrywającymi, na których można odebrać wygrane. Aby zdobyć nagrodę, należy umieścić trzy lub więcej symboli tego samego typu na linii wygrywającej, zaczynając od lewego skrajnego bębna.

Możesz wyruszyć na poszukiwanie skarbów w egipskim grobowcu na dowolnym kompatybilnym urządzeniu. Grać na slocie Amulet of the Dead (Rich Wild i Amulet of the Dead) można w trybie ręcznym lub uruchamiając obroty automatyczne. Stawki oferowane w tym slocie wahają się od 0,10 do 100 eur za obrót. RTP w automacie Rich Wilde and Amulet of Dead wynosi 96,29%, rozproszenie oceniane jest od średniego do wysokiego (7/10), maksymalna wygrana za jeden obrót wynosi 2500x Twój zakład.

Obrazy specjalne w książce Rich Wilde i amulet umarłych

Dziki Thoth – zastępuje wszystkie standardowe symbole w grze. Pojawia się on tylko na trzech środkowych bębnach (2, 3, 4) i może je całkowicie wypełnić. Dodatkowo, Thoth Wilds uruchamiają mnożniki, ale o tym więcej później.

Symbol wild/scatter (oko Ra) – może pojawić się na każdym z pięciu bębnów, jest używany jako dodatkowy symbol wild i może zastąpić wszystkie symbole w grze, a także jako scatter – uruchamia darmowe obroty.

Funkcje bonusowe automatu Rich Wild i Amuletu Umarłych

Funkcja Thoth Multiplier – ta funkcja jest związana z symbolem Thoth Wild. Może on pojawić się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie w postaci stosu, co oznacza, że może całkowicie wypełnić bęben i zastąpić wszystkie symbole w grze. Ponadto, gdy jokery Thotha całkowicie wypełnią bęben, w grze pojawi się mnożnik 2x, 3x lub 5x. Mnożnik zależy od tego, ile stosów Thoth Wilds pojawi się na polu gry:

  • jeden bęben wypełniony symbolami wild – 2x mnożnik
  • dwa bębny wypełnione symbolami wild – mnożnik 3x.
  • Trzy bębny pełne symboli wild – mnożnik 5x.

Mnożnik ten zostanie następnie zastosowany do wszystkich wygranych, które zostały uzyskane podczas tego obrotu.

Funkcja darmowych obrotów – uruchamia się, gdy na polu gry pojawią się 3 lub więcej symboli scatter. Otrzymasz wtedy 10 darmowych obrotów, przed ich uruchomieniem jeden z symboli zostanie wybrany jako symbol rozszerzający. Twoje wygrane za jeden darmowy obrót zależą od tego, jaki symbol uda Ci się zdobyć. Im wyższa jest wartość specjalnego symbolu rozszerzającego, tym większa jest potencjalna maksymalna wygrana:

Dodatkowo, funkcja Thoth Multiplier może zostać aktywowana podczas darmowych obrotów i może doprowadzić do uzyskania mnożnika 5x. Również dziki symbol Thotha może zastąpić specjalny symbol rozszerzający. Ponadto, pojawienie się trzech lub więcej scatterów podczas darmowych obrotów spowoduje ponowne uruchomienie funkcji, co oznacza, że otrzymasz kolejne 10 darmowych obrotów. Zaletą tego rozwiązania jest to, że liczba możliwych darmowych gier nie jest ograniczona.

Podsumowując, Rich Wilde and the Amulet of the Dead to kolejny świetny slot w portfolio Play ‘n GO, w którym główną rolę odgrywa legendarny poszukiwacz przygód.

Rich Wilde And The Amulet of Dead's Features

Categories:

Automaty