Power of Thor Megaways

Power of Thor Megaways

About Power of Thor Megaways

Power of Thor Megaways to automat do gry z potężnym Thorem w roli tytułowej od deweloperów Pragmatic Play. Grając w slot Power of Thor Megaways udasz się do Skandynawii, aby poznać całą moc i potęgę norweskiego boga Thora.

Automat Power of Thor Megaways wykorzystuje niektóre z uwielbianych przez BGT mechanizmów Megaways. Dzięki temu liczba symboli na każdym z 6 bębnów może się zmieniać podczas każdego obrotu. To z kolei zmieni liczbę sposobów na wygraną w każdym obrocie, a ich maksymalna wartość może wynieść 117649. Wygrywające kombinacje są tworzone, gdy 3 lub więcej takich samych symboli pojawi się na sąsiednich bębnach, zaczynając od pierwszego bębna.

Poznaj nordyckiego boga Thora i poznaj całą jego moc i siłę, możesz to zrobić na dowolnym kompatybilnym urządzeniu, wybierając stawkę od 0,20 pensa do 100 euro za obrót. Automat Power of Thor Megaways posiada tryby ręczne i automatyczne oraz szybkie obroty. Wskaźnik RTP w slocie Power of Thor Megaways wynosi 96,55%, a zmienność jest wysoka i oceniana na 5 z 5. Maksymalna wygrana, jaką można uzyskać za jeden obrót, przekracza stawkę o 5000.

Power of Thor Megaways slot symbole specjalne

  • Symbol jokera – może pojawić się tylko na dodatkowym poziomym bębnie, który znajduje się nad głównym polem gry u góry. Symbol jokera zastępuje wszystkie standardowe obrazki znajdujące się w tabeli wygranych.
  • Symbol młota – podobnie jak symbol wild, symbol młota może pojawić się tylko na bębnach poziomych. Gdy ten symbol się pojawi, zamienia dwa bębny pod nim w całkowicie dziki symbol.
  • Symbol Scatter (litery THOR) daje 10 darmowych obrotów, gdy jego imię pojawi się na polu gry, które mogą zostać zwiększone przez koło (więcej na ten temat później).

Funkcje bonusowe automatu Power of Thor Megaways

Funkcja darmowych obrotów – Zostaje uruchomiona, gdy na planszy pojawią się symbole scatter, które tworzą imię boga THOR. Następnie otrzymasz 10 darmowych obrotów, a za dodatkowy scatter powyżej 4 otrzymasz dodatkowe 4 obroty. Jeśli runda rozpocznie się od 10 do 18 obrotów, będziesz mógł zakręcić kołem i spróbować zwiększyć ich liczbę. Za każdy udany obrót otrzymasz dodatkowe 4 darmowe obroty. Pamiętaj jednak, że jeśli przegrasz, stracisz wszystkie darmowe obroty.

Darmowe obroty rozpoczynają się z początkowym mnożnikiem 1x, a każda wygrana zwiększa ich wartość o jeden. Ponadto, jeśli w trakcie trwania funkcji na polu gry pojawią się 3 kolejne scattery, otrzymasz dodatkowe 4 darmowe obroty do istniejących.

Również w slocie Power of Thor Megaways istnieje możliwość zakupu darmowych spinów (nie dla wszystkich krajów). Wystarczy zapłacić 100-krotność całkowitego zakładu za jeden obrót, a w zależności od liczby scatterów otrzymasz od 10 do 22 darmowych obrotów. Nie zapominaj też, że możesz wykorzystać swoją szansę i spróbować zwiększyć ich liczbę.

Podsumowując, Power of Thor Megaways to fajny slot z potężnym bogiem w roli głównej, a także ciekawymi funkcjami i dobrymi wygranymi.

Power of Thor Megaways's Features

Categories:

Automaty