Thor Infinity Reels

Thor Infinity Reels

About Thor Infinity Reels

Thor Infinity Reels to automat do gry o tematyce skandynawskiej od Reel Play, w który można teraz zagrać w kasynie Yggdrasil Gaming.

W grze Thor Infinity Reels możesz wcielić się w skandynawskiego boga gromów Thora, syna wielkiego Odyna. Oferuje wysokiej jakości grafikę, mechanikę Infinity Reels oraz szansę na wygranie jednego z jackpotów.

Każdy obrót w grze Thor Infinity Reels rozpoczyna się na slocie 3×4. Jednak gdy tylko uzyskasz wygraną składającą się z tych samych symboli na tych bębnach, blokują się one i do istniejących bębnów dodawany jest kolejny.

Możesz dołączyć do syna potężnego Odyna na wszystkich kompatybilnych urządzeniach w trybie ręcznym lub korzystając z automatycznych obrotów. Zakłady w slocie Thor Infinity Reels wynoszą od 0,20 do 40 eur za obrót. Wskaźnik RTP dla gry Thor Infinity Reels wynosi 96,20%, a gra charakteryzuje się wysoką zmiennością, a maksymalna wygrana wynosi 6,055-krotność zakładu za jeden obrót.

Bębny Nieskończoności Thora symbole specjalne

Bóg Thor jest symbolem wild i może zastąpić wszystkie inne obrazy w grze, z wyjątkiem scattera.

Młot Thora jest symbolem scatter, gdy na polu gry pojawi się co najmniej sześć takich symboli, otrzymasz re-spiny z szansą na wygranie jackpota.

Funkcje gry na slocie Thor Infinity Reels

Kluczową funkcją w slocie Thor Infinity Reels jest mechanika Infinity Reels, dzięki której można uzyskać nieskończoną liczbę taranów i odpowiednio linii. Dzieje się tak za każdym razem, gdy uzyskasz wygraną. W takim przypadku zwycięskie symbole zostają utrwalone na miejscu, a jeden bęben zostaje dodany do pola gry. Jeśli pojawi się na nim właściwy symbol, proces się powtarza i do istniejących bębnów dodawany jest kolejny. Trwa to tak długo, aż uzyskasz żądane symbole.

Kolejna funkcja nosi nazwę funkcji mnożnika symboli i jest związana z dodawaniem bębnów, ponieważ za każdym razem, gdy to nastąpi, mnożnik będzie wzrastał. Mnożnik ten zaczyna się od 1x i rośnie o jeden za każdy dodatkowy bęben dołączony do pola gry.

Funkcja bonusowa Infinity – jeśli uda Ci się dodać do gry co najmniej 12 bębnów, możesz wygrać 888-krotność swojego zakładu. Rozczarowaniem będzie jednak to, że do tej wygranej nie zostanie zastosowany żaden mnożnik.

Funkcja Jackpot Respins – uruchamia się, gdy podczas jednego obrotu na bębnach pojawi się 6 lub więcej symboli scatter. Te scattery są następnie zatrzymywane w miejscu, a gracz otrzymuje 3 re-spiny. Jeśli pojawi się nowy scatter, zostanie on zatrzymany w miejscu, a liczba ponownych obrotów wzrasta do 3. Jeśli zapełnisz cały bęben młotami (scatter), do pola gry dołączy kolejny bęben.

Po wykorzystaniu wszystkich ponownych obrotów, nagrody za symbole scatter oraz jackpoty są sumowane, aby otrzymać ostateczną wypłatę. Możliwe jackpoty mogą wynosić 10, 25, 100 i 1 000-krotność Twojej stawki.

Podsumowując, Thor Infinity Reels to fascynujący automat z wszechmocnym Thorem w roli głównej, z teoretycznie nieskończoną liczbą bębnów i linii.

Thor Infinity Reels's Features

Categories:

Automaty