Ancient Eclipse

Ancient Eclipse

About Ancient Eclipse

Poznaj Ancient Eclipse – automat do gry poświęcony plemionom Majów, opracowany przez Bang Bang Games i wydany na platformie YGS Master.

Zagraj w Starożytne zaćmienie, aby dowiedzieć się, czy kult słońca i księżyca, ulubiona tradycja Majów, może przynieść korzyści, a w Twoim przypadku – zyski.

Główna akcja slotu Ancient Eclipse rozgrywa się na planszy o wymiarach 5×4, co daje łącznie 50 linii wypłat, na których można zbierać wygrane. Aby wygrać wygraną pieniężną, należy umieścić przynajmniej trzy takie same symbole na jednej linii, zaczynając od symbolu najbardziej wysuniętego w lewo.

Udaj się do Mezoameryki i dowiedz się więcej o kulturze i tradycjach Majów na dowolnym kompatybilnym urządzeniu i wybierz stawkę od 0,20 do 100 EUR za pojedynczy obrót. Slot Ancient Eclipse ma możliwość ręcznego obracania bębnami lub aktywowania automatycznych obrotów. Wskaźnik RTP dla gry Ancient Eclipse wynosi 96,64%, wariancja jest wysoka, a maksymalna wygrana za jeden obrót wynosi x4595.

Symbole specjalne dostępne w grze Starożytne Zaćmienie

Dziki (Słońce) – zastępują wszystkie standardowe symbole w slocie, dzięki czemu można częściej wygrywać duże pieniądze.

Scatter (mężczyzna z piórami na głowie) może pojawić się tylko na trzech środkowych bębnach, więc jeśli trafisz trzy takie symbole podczas jednego obrotu, uruchomi się runda Sticky Sun.

Funkcje bonusowe automatu Ancient Eclipse

Cecha Zaćmienie – Zwróć uwagę na symbol księżyca, z którym związana jest ta cecha. Gdy symbol księżyca wyląduje na polu gry, pozostawi złotą ramkę wokół komórki, na którą spadnie, po czym złota ramka zostanie przymocowana na miejscu. Standardowe symbole mogą trafić do komórki ze złotą ramką bez żadnych specjalnych funkcji, ale jeśli trafią na symbol księżyca – uruchomi się Zaćmienie. W wyniku tego wszystkie komórki, w których znajduje się ramka z symbolem słońca i księżyca, zostają zamienione w jokery. Jeśli funkcja Zaćmienie zostanie aktywowana z więcej niż jednym księżycem podczas obrotu wyzwalającego, aktywowany zostanie mnożnik. Jeśli były dwa księżyce, wygrana jest podwajana, jeśli były trzy, wygrana jest potrajana i tak dalej.

Sticky Sun Free Spins – Ta funkcja jest aktywowana, gdy podczas jednego obrotu pojawią się trzy symbole scatter. Następnie będziesz uprawniony do wzięcia udziału w 10 darmowych obrotach. Wszystkie złote ramki widoczne w momencie uruchomienia zostaną przeniesione i pozostaną zablokowane na czas trwania darmowych obrotów. Dodatkowo, na bębnach pojawi się więcej symboli księżyca, a każdy symbol lądujący w złotej ramie aktywuje funkcję Zaćmienia i da Ci jeden dodatkowy obrót.

Podsumowując, automat Ancient Eclipse od producenta Bang Bang Games oparty na zaćmieniach słońca okazał się całkiem interesujący, ekscytujący, a jednocześnie prosty i nieskomplikowany.

Ancient Eclipse's Features

Categories:

Automaty