Eye of Dead

Eye of Dead

About Eye of Dead

Możesz zagrać w automat Eye of Dead od Blueprint Gaming w trybie demo, całkowicie za darmo. Slot Eye of Dead ma procent wypłat 96.30%, 5 bębnów obrotowych, 10 linii wypłat. Nie ma gry bonusowej, nie ma darmowych spinów, nie ma symbolu Wild, nie ma symbolu Scatter, ani nie ma mnożnika. Grać w automat Eye of Dead można w trybie automatycznym, tryb “Quick spin” jest nieobecny.

Automat do gry Eye of Dead z motywem przygodowym wprowadził nas do firmy Blueprint.

Grając na slocie Eye of Dead wraz z archeologiem Vildem wyruszasz na poszukiwanie skarbów ukrytych w egipskich piramidach. I oczywiście wszystko, co znajdziesz, będzie Twoje.

Automat do gry Eye of Dead ma pięć bębnów z trzema symbolami na każdym i 10 linii, na których będą tworzone kombinacje. Wygrane zostaną wygenerowane za każdym razem, gdy w linii od lewej do prawej znajdą się co najmniej trzy symbole tego samego typu, zaczynając od pierwszego bębna.

Możesz rozpocząć swoją przygodę w towarzystwie słynnego odkrywcy, możesz na wszystkich kompatybilnych urządzeniach, wybierając stawkę od 0,10 do 10 euro za spin. Automat Eye of the Dead posiada zarówno tryb ręczny, jak i automatyczny. RTP w automacie Eye of Dead wynosi 96,30% i jest nieco lepsze niż średnie, a wariancja mieści się w przedziale od średniej do wysokiej.

Symbole specjalne slotu Eye of Dead

W grze slotowej Eye of the Dead dziki symbol będzie używany, aby pomóc Ci wygrać duże wygrane. Gdy ten symbol pojawi się na polu gry, zobaczysz, jak rozszerza się i pokrywa cały bęben.

Ponadto, slot Eye of the Dead posiada symbol scatter, który wraz z tym symbolem pozwoli Ci wziąć udział w darmowych obrotach.

Funkcje bonusowe w tym slocie Eye of the Dead

Podobnie jak w przypadku większości innych slotów w tym stylu, rozgrywka w Eye of the Dead jest dość prosta. Główną funkcją, którą znajdziesz w grze, jest runda darmowych obrotów.

Funkcja darmowych obrotów jest tradycyjnie aktywowana w slotach z tym rodzajem rozgrywki poprzez użycie symboli scatter (magiczna księga). Stanie się tak, gdy tylko 3, 4 lub 5 symboli scatter pojawi się na polu gry podczas jednego obrotu. Otrzymasz wtedy wypłatę w wysokości 2, 20 lub 50-krotności zakładu, a także dostęp do 12 darmowych obrotów.

Jeśli podczas darmowych obrotów na polu gry pojawi się jeden, dwa lub trzy symbole rozszerzonego jokera, do Twoich obrotów zostanie dodanych 1, 3 lub 5 dodatkowych obrotów. Dodatkowo symbole wild wzmacniają jeden z bardziej wartościowych obrazów, dzięki czemu wszystkie identyczne symbole są podnoszone do kolejnej, najwyższej wartości.

Premium Play Feature – polega na zwiększeniu zakładu, w wyniku czego można aktywować 4 różne poziomy Premium Play. Spowoduje to zwiększenie wartości niektórych symboli o wyższą wartość zarówno w grze głównej, jak i podczas funkcji darmowych obrotów.

Podsumowując, Eye of the Dead to fajny slot z dobrze znanym motywem starożytnego Egiptu. Grając w niego otrzymasz darmowe spiny, rozszerzające się symbole wild, a także możliwość podniesienia wartości niektórych symboli.

Eye of Dead's Features

Categories:

Automaty